fbpx

“Магазин чоловіків”: притча про те, як складно догодити жінці і що вона отримує в кінці

Якось у великому місті відкрився дуже незвичайний магазин, в якому продавалися чоловіки на будь-який смак.

Всі жінки могли прийти сюди і вибрати собі ідеального чоловіка, але в закладі були свої правила:

  1. Зайти в нього можна тільки один раз в житті.
  2. У розпорядженні жінок було 6 поверхів: чим вище поверх, тим кращі там продаються чоловіки.
  3. Можна або вибрати собі чоловіка на цьому поверсі або піднятися на наступний.
  4. Спускатися, тобто повертатися на попередній поверх, не можна.

Знайти собі ідеального чоловіка – це дуже приваблива ідея, і ось після недовгих коливань одна жінка все-таки вирішила заглянути в «Магазин чоловіків».

Вона прочитала правила і пішла оглядати перший поверх. Тут жінка побачила вивіску: «Чоловіки, у яких є хороша робота». З задоволеною посмішкою на обличчі пані пішла на наступний поверх в передчутті чогось більшого.

Там вона побачила напис: «Чоловіки, у яких є робота і які дуже люблять дітей». Жінка недовго пробула тут і піднялася вище.

Вивіска на третьому поверсі свідчила: «Дуже гарні чоловіки, у яких є робота і які дуже люблять дітей». «Вражаюче! – не могла повірити своїм очам жінка. – Навіть так буває!». Але це був лише третій поверх, так що вона поспішила на четвертий.

Там було написано: «Дуже гарні чоловіки, у яких є робота, які дуже люблять дітей і допомагати по дому». Очі жінки округлилися, але вона вирішила не зупинятися на цьому і побігла на п’ятий поверх.

На вивісці п’ятого поверху вона побачила напис: «Дуже казково красиві і романтичні чоловіки, у яких є робота, які дуже люблять дітей і допомагати по дому». Дама була в захваті від такої пропозиції, але вирішила, що краще буде пошукати собі ідеального чоловіка на шостому поверсі.

Читайте також: Їхала вночі в таксі з чоловіком років 45, тут він звертає в незрозумілий район

Там вона прочитала таке: «Доброго дня! На цьому поверсі ви стали 2725862-ою відвідувачкою. І ми повинні зізнатися вам, що тут немає чоловіків. 6 поверх був створений тільки для того, щоб ще раз довести, як складно, а якщо говорити точніше, нереально, догодити жінці. Спасибі за те, що відвідали наш магазин!».

До речі, мало хто знає, але біля “Магазину чоловіків” вже давно відкрився аналогічний «Магазин дружин». На першому поверсі там продаються жінки, яким подобається займатися сeксoм. На другому – ті, які вміють смачно готувати і люблять займатися сeксoм. Ну а які жінки знаходяться на 3, 4, 5 і 6 поверхах ніхто не знає, бо жоден чоловік туди так жодного разу і не дійшов.

Джерело.

You cannot copy content of this page