fbpx

Магічний день трьох сімок 17.07.2017: що він принесе кожному зі знаків Задіака

Пропонуємо вам дізнатися, що підготував вам день 3 сімок. Щоб не напророкували вам зірки – вірте тільки в хороше. А негативні аспекти гороскопу прийміть просто як застереження. Адже врешті-решт наша доля тільки в наших руках, а гороскоп це лише допоміжний інструмент.

Овен

Хороший день, що характеризується підвищенням життєвого потенціалу, посиленням особистої чарівності і магнетизму. Якась приємна новина, можливо, змусить вас сьогодні змінити намічений раніше розпорядок дня. Не відмовляйте сьогодні у виконанні прохань, проте всі свої рішення слід приймати розсудливо і без поспіху.

Якою би справою ви не займалися, спирайтеся на підтримку партнерів і доброзичливо налаштованих по відношенню до вас людей. Зоряна обстановка нинішнього дня передрікає вам загальне визнання і прекрасні відносини в житті особистої.

Тілець
Складний і досить знервований день, якому властивий як позитивний, так і негативний розвиток подій. Сьогодні можливі непередбачені повороти долі, які можуть призвести до фінансових збитків і не запланованих витрат, а будь-які прийняті рішення можуть отримати найнесподіваніше продовження.

Пошук нової області застосування своїх сил в діловій сфері не принесе результату. У цей день не виключені труднощі з представниками протилежної статі, а можливу зміну ситуації, швидше за все, зажадає перегляду взаємовідносин з близьким вам людиною.

Близнюки
Емоційна і фізична складові вашого життя сьогодні на найвищому рівні. Якою би справою ви не займалися, ймовірність її успішного завершення дуже велика. Особливо день сприяє Близнюкам, які займаються творчою працею.

Не виключені сьогодні знайомства з потрібними людьми і неочікуване збіг обставин, який найкращим чином позначиться на розвитку ваших справ. Багатьох Близнюків сьогодні очікує приємна романтична пригода, зустріч зі старими друзями і рішення проблем особистого життя.

Рак
Хороший, насичений приємними подіями день для Раків, і особливо, для сильної половини вашого знака зодіаку. Все, що потрібно, це не упустити свій шанс і проявити рішучість у досягненні задуманого, оскільки у вашому житті, швидше за все, очікується перехід до іншої області діяльності і вихід на новий рівень розвитку.

У прекрасної половини зодіакального знака Рак, з’явиться можливість з користю для себе переосмислити досвід минулих періодів і намітити плани на найближче майбутнє, також, не виключені сьогодні подарунки і привабливі пропозиції. Як чоловікам, так і жінкам вашого знака, сьогодні необхідно проявляти витримку і не давати виходу негативних емоцій в спілкуванні з близькими людьми.

Лев
Непростий, двоїстий за своєю суттю день – емоційна і фізична складові вашого життя на дуже високому рівні, однак несподівані проблеми, пов’язані з підступами ворогів, або ж погана новина, отримана напередодні, можуть негативно вплинути на ділову сторону вашого життя і досягнення намічених раніше цілей.

Керуйтеся здоровим глуздом, грунтуючись на своєму досвіді, проявляйте ініціативу, наполегливість, шукайте способи зміцнення своїх позицій, все це дозволить вам в результаті добитися успіху в будь-якій справі.

Діва
День неблагополучний для знака зодіаку Діва, ускладнений труднощами в особистому житті, в спілкуванні з друзями і оточуючими вас людьми. Сьогодні ймовірні різкі зміни в настрої, схильність до переоцінки взаємин з партнерами.

Можливо, хтось із недоброзичливців спробує заподіяти вам шкоди, що змусить вас прийняти жорстке рішення по відношенню до свого партнера. Зоряна обстановка така, що вам необхідно утриматися від прийняття будь-яких радикальних рішень, оскільки, ваші дії вжиті в цей день можуть обернутися не на вашу користь. У веденні справ і спілкуванні, спирайтеся на свою інтуїцію і життєвий досвід.

Терези
Досить знервований і несприятливий для Терезів день. Життєві сили і емоційний потенціал на спаді, а в той же час домашні турботи і побутові проблеми вимагають швидкого рішення. Сьогодні дуже ймовірно деяке погіршення самопочуття, а будь-яке захворювання, яке припало на цей день, буде мати затяжний і тривалий характер.

Вірогідні конфлікти з родичами і проблеми з дітьми, щодо останніх, вам потрібно буде докласти чимало сил, щоб відстояти свій авторитет.

Скорпіон
День сприятливий для вивчення нової інформації, тривалих поїздок і подорожей, спілкування і нових любовних захоплень. Цілком можливо, що випадкове знайомство, яке відбудеться в цей день, завдяки збільшеній товариськості, матиме позитивний вплив на матеріальну складову вашого життя.

Зоряна обстановка передрікає вам успіх в разі пошуку додаткового джерела прибутку і в освоєнні нового виду діяльності. Кінець дня постарайтеся провести серед приємних вам людей або ж вдома, у колі сім’ї.

Стрілець
Вкрай несприятливий день для Стрільців, зірки перевіряють вашу витримку і стійкість життєвої позиції. Постарайтеся уникати марних суперечок, результатом яких може стати тільки зіпсований настрій і нічого більше.

День негативний для будь-якого виду комерційної діяльності, особливо пов’язаної з ризиком, а нові починання в справах, швидше за все, приведуть до фінансових збитків. Негативні тенденції цього дня підуть на спад у другій його половині, однак проблеми побуту займуть весь ваш час, що залишився, і, швидше за все, спричинять за собою додаткові витрати.

Козеріг
У цей день Козерогам буде непросто, день загрожує труднощами в професійних відносинах та у відносинах особистого характеру. Ймовірне виникнення проблем в області професійної діяльності. Для прекрасної половини представників знака Козеріг, зірки радять проявляти обачність при нових знайомствах.

Для Козерогів чоловіків рекомендується виключити, якої б то не було, ризик і не проявляти надмірну активність у професійній діяльності, а також бути гранично акуратними в разі роботи з ріжучими інструментами, можливі трaвми.

Водолій
Непростий, двоїстий за своєю суттю день. Емоційна і фізична складові вашого життя на підйомі, проте, Водоліям слід уникати активності в справах, оскільки вірогідні помилки при роботі з документами і в оцінці подій, що відбуваються. Можливі труднощі в навчанні і в діяльності пов’язаної з навчанням.

Найбільш несприятливий сьогоднішній день для Водоліїв зайнятих в сфері послуг – фортуна може зрадити вам в будь-який, самий невідповідний момент. Друга половина дня, швидше за все, принесе вам приємну звістку, не виключено вигідну пропозицію, які будуть дуже прибутковими для вас.

Риби
Новий день пророкує Рибам конфлікти в стосунках ділового характеру з колегами по роботі або начальством. Ймовірно, сьогодні ви отримаєте несподівану новину, яка, внесе корективи в намічені на сьогодні плани.

Не виключені в цей день і ускладнення зі здоров’ям, постарайтеся утриматися від усього, що могло б принести шкоду вашому організму, це стосується як харчових продуктів, так і дій пов’язаних з можливим трaвматизмом (швидка їзда, роботи з ріжучим інструментом).

Читайте також: Вагітність у сні: 10 несподіваних трактувань ваших снів

Джерело.

You cannot copy content of this page