fbpx

Максим все життя жив бeз матері, кoлишня теща бyла йому за неньку. Кoли зyстрів її згoдом, зaмyчену дiтьми, впiзнати жiнку бyло вaжко

Максим був дуже щасливий у другому шлюбі. Гарненька та добра Каринка підкорила його серце з першого погляду. У ній він знайшов затишок і спокій.

Той спокій, якого зовсім недавно у нього не було. Його перша дружина Маргарита була дуже злою, з хижим акулячим характером. Правда, на початку їх спільного сімейного життя чоловік цього не помічав. Поглинений був жінкою повністю.

Жили вони тоді в великому двоповерховому будинку, в якому крім їх двох проживали мати Маргарити – Парасковія Іванівна, тиха і побожна бабуся, і брат дружини – Петька, здоровенний хлопець. Рита навідріз відмовлялася кудись переїжджати, мотивуючи це тим, що це їх “родове гніздо”, та й матері допомога потрібна.

Максиму на той момент було абсолютно все одно, аби бути поруч з коханою.

Читайте також: Омелян нeнaвидів маму. Вoна бyла вже нaдто старою, сорoмився її перед друзями – йому ж лише 17. Пpинижyвав, пoки у хату не зайшов сyсід

Чоловік влаштувався вахтовиком, по три місяці пропадав на роботі, а потім з квітами і подарунками повертався до коханої дружини.

Але від сусідів і односельців Максим став дізнаватися не дуже хороші речі про свою дружину і її брата. Виявляється, Маргарита давала в борг жителям села гроші, а Петька потім ходив і вuбuвав їх, не даючи ні дня відстрочки.

Максим спробував поговорити з дружиною, на що отримав такий цебер ароматних слів, що спочатку не зрозумів – чи це його улюблена перед ним. Всі її слова зводилися до того, що якщо чоловікові щось не подобається, то він може вимітатися. А вона завжди робить те, що вважає за потрібне. А Петька взагалі кулаком Максиму став загрожувати.

Розсерджений і приголомшений чоловік плюнув в серцях і назавжди покинув цю дивну сімейку. Вони швидше за все особливо і не засмутилися.

А він засмутився. Ні, аж ніяк не через подружжя. Йому шкода було розлучатися з тещею – золотою і абсолютно не схожою на двох своїх дітей людиною. Максим ріс без матері, і дуже прив’язався до цієї мудрої жінки. Але, що сталося, то сталося.

Життя на розлученні не зупинилася. Максим буквально через три місяці після переїзду в місто зовсім випадково познайомився з Кариною – діаметрально протилежною його колишній дружині.

Стали жити разом – чоловік купив на зароблені на півночі гроші простору двушку. Нарешті він був щасливий. Роботу, до речі, поміняв – влаштувався в одну будівельну фірму і не простим робітником. Життя налагоджувалося.

В той день у нього забарахлила машина і він вирішив залишити її в гаражі, пора було вже на роботу. Зробивши за робочий день дуже багато різних справ, Максим повертався додому місцевим сквериком. Так, звичайно, було довше, але можна було подихати киснем, який виділяли безліч дерев, що ростуть тут.

На одній з лавок, укрита обривками картонних коробок, дрімала бабуся-бомжиха. Так чоловікові здалося спершу. Жінка відкрила очі, підняла голову і зайшлася натужний болючим кашлем. Максим ахнув – це була його колишня теща.

Він підбіг до неї, накинув свій светр і став розпитувати про те, що з нею сталося. Хоча і так здогадувався. Після того, як Максим пішов, брат і сестра взагалі розперезалися, творили, що хотіли.

А рідну матір, яка намагалася їх втихомирити, взагалі з дому вигнали. Вона вже цілий місяць в цьому скверику живе, гроші скінчилися, застудилася.

Максим взяв стареньку під руку і повів додому. Там пояснив все дружині. Каринка виявилася жінкою жалісливий і в усьому підтримала чоловіка.

Тепер в їх двокімнатній квартирі стало троє. І ніхто нікого ніколи не дорікав, жили мирно і цінували один одного.

А Маргариту з Петькой через рік пoсaдили за шахрайство. І Парасковія Іванівна до них жодного разу не з’їздила. Хотіла спочатку, але Максим відрадив. Нема за що їм це.

Джерело.

facebook