Маленька Пуговка з “Татусевих дочок” подорослішала і вражає природною красою (Фото)

Маленька Пуговка з “Татусевих дочок” подорослішала і вже вбuває чоловіків наповал своєю красою. Нещодавно дівчина опублікувала новий знімок, на якому важко впізнати ту маленьку дівчинку, що підкорила колись мільйони глядачів.

Катерина Старшова стала знаменитою після ролі Пуговки з серіалу “Татусеві дочки”. Після такої зоряної роботи актриса не з’являлася на великих екранах, але при цьому за її життям стежать безліч шанувальників. Нещодавно дівчина опублікувала новий знімок, на якому важко впізнати ту маленьку дівчинку, що підкорила колись мільйони глядачів.

У Катерини не так багато шанувальників і вона цінує кожного з них. У своєму Інстаграм актриса зазначила десятитисячного відвідувача і розмістила нову фотографію. “Мені дуже приємно, що вам до цих пір цікаво спостерігати за моїм життям і постійно дізнаватися щось нове про мене”, – написала Старшова в своєму мікроблозі.

На фотографії видно, що Катя помітно подорослішала і від тієї дівчинки, яку багато років глядачі спостерігали на екранах, не залишилося й сліду. “Та ж сама пуговка. Красуня”, “Катюша, а ти подорослішала) я підписана на тебе вже роки 2 і останнім часом стала помічати, що ти стала швидко змінюватися зовні, в хорошому сенсі”, “Красуня”, “Мила, чарівна посмішка”, – писали шанувальники актриси.

Читайте також: Мачуха викинула на вулицю. Я ледве-ледве зводжу кінці з кінцями і мені часто просто не має що їсти

Зараз Старшова цілком зайнята навчанням. Вона хоче в прискореному режимі закінчити середню школу і вже починає готуватися до вступу в медичний вуз. Крім того, Катерина займається танцями на льоду і вже виступає з дитячим театром фігурного катання.

Джерело