fbpx

Мама попросила доньку поділитися яблуком. Те, що зробила дівчинка, спершу засмутило жінку. Але яке було її здивування потім

Мила маленька дівчинка тримала в руках два яблука. До кімнати увійшла мама і м’яко, з посмішкою запитала свою маленьку принцесу:

«Люба, ти не могла б дати своїй матусі одне з двох яблук?».

Дівчинка протягом декількох секунд подивилася на маму, а потім раптово надкусила одне яблуко, а потім швидко інше.

Жінка відчула, як посмішка йде з її обличчя і дуже постаралася не показати свого розчарування. Вона засмутилась, що її улюблена донечка не побажала з нею поділитися.

І раптом дівчинка простягнула одне з яблук і сказала: «Мамо, візьми ось це, воно більш солодке!».

Мораль: незалежно від того, наскільки ви доросла, досвідчена і обізнана людина, ніколи не поспішайте судити інших. Дайте їм можливість порозумітися. Те, що ви бачите, може бути дуже оманливе. Часто бачачи тільки загальну картинку, ми помиляємося в істинних мотивах дій іншої людини.

Читайте також: “Дзвінок віб Бога”: Цю історію має прочитати кожен, хто хоч раз в житті опускав руки

Наприклад, ті, кому подобається оплачувати загальний рахунок в компанії друзів, роблять так, не тому що вони багатші за інших, а тому що вони оцінюють дружбу вище грошей.

Ті, хто приносять вибачення після запеклої суперечки, роблять так не тому, що вони неправі, а тому що вони розуміють, наскільки був гідний опонент.

Ті, хто готовий допомогти вам, роблять так, не тому що вони повинні, а тому, що вони вважають вас своїм другом.

You cannot copy content of this page