fbpx

Мар’яна за чотири роки шлюбу зрозуміла, що спільної мови з родичами чоловіка не знайде. Сестра чоловіка дуже здивувала мене своїм вчинком

Моя подруга Мар’яна, самодостатня дівчина, вміє заробити гроші, працелюбна та говорила мені, що категорично не хоче щоб у неї на шиї сидів якийсь нахлібник. Вона завжди користувалася таким правилом: Нікому ніколи не терпіти! Якщо їх хтось не влаштовував, то завжди буде наступний.

Однак, реальне життя, показало зовсім іншу ситуацію. Її чоловік з яким вона прожила майже чотири роки, раптово залишився без роботи. І вони були змушені жити тільки на її гроші. І до того ж зовсім недавно вони переїхали до нової квартири. Яку придбала за свої гроші Мар’яна, звісно з допомогою батьків. Батьки дівчини і друзі, були м’яко кажучи не задоволені тим, що Мар’яна в усьому догоджала чоловікові а з нього нічого не вимагала.

Однак дівчина мала почуття до чоловіка та була впевнена у його чесності. Що навіть якщо вони будуть розлучатися, тобі ніякі претензії на квартиру не висуватиме. А жити на орендованих квартирах їй вже дуже було надоїло, тому вона хотіла якнайшвидше переїхати в своє житло.

Облаштувавши квартиру, Мар’яна вирішила і навести порядок у стосунках з чоловіком. Вона його прямо спитала, коли він нарешті буде заробляти пристойні гроші. Бо однієї тільки її зарплати, на все точно не вистачатиме.

А він вже любить гарно поїсти і одягнутися та й поїхати кудись відпочити. Та чоловік завжди за привичкою, ображався, збирався та їхав до своєї матері за підтримкою. А свекруха не опускала жодного приводу посварити її за те, що вона зневажливо ставиться до її сина. Мар’яна майже за чотири роки шлюбу зрозуміла що спільної мови з родичами чоловіка вона не знайде. Чоловік так і не прийшов додому.

А наступного ранку він з’явився на порозі квартири з важливою заявою, про те, що їм потрібно пожити деякий час окремо. А час все розставить на свої місця. Він порадився з мамою та сестрою і вони підтримали його рішення. Хоча Мар’яна насправді знала що це якраз мати та сестра його напоумили на такий вчинок.

Чоловік взяв валізу та пішов у кімнату збирати свої речі. ” А моя думка хіба тобі не цікава?”- обурено спитала Мар’яна.
Проте чоловік сказав, що не передумує. Вона більше і не стала нічого йому говорити і не зупиняла його.

Хотіла подивитися, як він дальше буде себе поводити. Хоча вона вже була готова, до розлучення та дівочого прізвища.
Минуло три дні. І коли ввечері пролунав дзвінок у двері, то Мар’яна була впевнена на сто відсотків, що це її чоловік, вже прийшов додому проситися назад.

Однак вона зовсім не очікувала побачити старшу сестру його Валентину. Вона сказала, що прийшла до неї серйозно поговорити. Було смішно, Валентина запропонувала Мар’яні переїхати у однокімнатну квартиру у старому будинку, де вона зараз мешкала.

Нібито для того, щоб вона не ділила з її братом нову двокімнатну у новобудові при розлученні. А вона люб’язно переїде до брата і вони разом будуть жити там. А а Мар’яні нібито дістається ціла квартира.

Мар’яна і не стримувалась почала гучно сміятись, від слів сестри чоловіка. “Оце вже вона хитро придумала”- подумала вона. Вона сказала сестрі що квартира повністю куплена за її гроші, він не має жодного права на неї. І ніякого обміну вона з ними не робитиме.

Вона вказала сестрі на двері. Та ще щось під ніс собі бурмотіла. Однак Мар’яні це вже було нецікаво. Мар’яна швидко закрила за нею двері та зрозуміла що починає життя з нової сторінки і радісно посміхнулася.

Автор: Нінелія

You cannot copy content of this page