Марину знають у дворі, як досвідчену няню, хоча у неї вища освіта в іншій сфері. І нікому не спаде на думку, що їй довелося пережити. Хто б міг подумати, що мине всього тільки рік і її життя так зміниться

У невеличкому житловому комплексі, що на окраїні столиці, мешканці давно знайомі. Особливо ті, хто щодня гуляє зі своєю дитиною.

Марину знають у дворі, як досвідчену няню, хоча у неї вища освіта в іншій сфері. І нікому не спаде на думку, що їй довелося нещодавно пережити. Хто б міг подумати, що мине всього тільки рік і її життя так зміниться.

Марина з чоловіком і донькою мешкали у великому приватному будинку. Донька вивчилась та знайшла роботу у столиці. Вона винаймала квартиру разом з дівчатами й приїздила додому тільки на вихідні.

Через важку хворобу відійшов у вічність чоловік Марини й вона почувалася самотньою у великому будинку. Їй хотілося бути ближче до доньки. Марина продала будинок і переїхала у квартиру в житловому комплексі. Перед нею постало питання, чим же займатися? Робота у жінки була віддалена й вона сама обирала, коли зручно працювати.

Якось у ліфті вона познайомилася з сусідкою та її маленькою Дариною, яка щовечора плакала й не хотіла лягати спати. Марина розказала їй, що все чує через тонку стіну та дала зрозуміти, щоб та поводилася тихіше.

Наступного дня вони знов зустрілися у ліфті. А через тиждень, мати Дарини попросила по-сусідськи пригледіти за дочкою, поки вона збігає до аптеки. Марина погодилася, а потім зрозуміла, що сильно любить дітей, але онуків ще не скоро дочекається. Донька все ніяк не поспішає заміж.

Так потроху дружба між сусідами закріплювалася і Дарина залюбки виходила на прогулянку з Мариною. Ті, хто бачили їх разом, вважали, що це бабуся з онукою, а Марина тільки посміхалася та підігрувала.

Через пів року сусіди переїхали, але у Марини роботи побільшало. У житловому комплексі пройшов слух, що Марина гарна няня, тому її почали запрошувати інші матусі. І тепер, вона грає зранку з Еліною, вдень з Ернестом, а тоді з Марком. Матусі стають у чергу і між собою домовляються, хто коли залишить своє чадо з нянею.

Марина справилась із самотністю та знайшла себе, навіть після того, як її чоловіка не стало. Вона знайшла в собі сили жити далі й відкрила в собі новий потенціал.

Ніколи не бійтеся змін у житті.