fbpx

Марини найкраща подружка вийшла заміж і вже через місяць пішла від чоловіка. Зловила його, як скаче в гречку. Це зачепило за живе

Марині нещодавно виповнилося 29, і дуже хотілося вже заміж але все якось не складалося. Хоча чоловікам вона й подобалось, однак все були не ті: або зовсім юні, або вже такі які годилися у батьки.

Дівчина чекала такого, щоб при погляді на нього, у неї аж щось стискалося. Марина і так була засмучена, а тут ще її найкраща подруга раптом виходить заміж.

Так несподівано, адже не пройшло і місяця як вона розійшлася з нареченим, після того як дізналася про його зраду. А тут уже і новий появився та ще й до загсу його заманила так швидко. Подруга попросила Марину, щоб та була у неї свідком на її весіллі.

Дівчина не хотіла, адже одразу згадала про поговірку своєї бабусі, яка їй сказала, що побувавши тричі подружкою нареченої, можна і самій заміж не вийти.

Марина постаралася це пояснити подрузі, та подруга сказала що це все дурниці. Та почала вмовляти Марину все-таки погодитись. Розповів що при тому що її тітка більше п’яти разів була свідком на весіллі, а сама вже втретє вийшла заміж.

Жалісливе благання подруги про допомогу дало свій результат: Марина все-таки погодилась, хоча на душі в неї все рівно було неспокійно.

На весілля Марина йшла без особливого настрою, бо в голові все рівно крутилися недобрі думки. Та зі свідком їй не дуже пощастило, хлопець виявився мовчазним. Марина дивувалася як у чоловіка подруги, такого веселого та говіркого, міг бути такий спокійний та навіть дещо нудний друг.

Коли весілля було в самому розпалі, Марина вирішила вийти на вулицю та подихати свіжим повітрям. Спускаючись сходами дівчина спіткнулась і ледь не впала.

Та на щастя її встиг спіймати незнайомий чоловік, по вигляду був десь так років на 40-45. Коли Марина підняла свої очі і подивилася в очі чоловіка, то в неї якраз щось тьохнуло.

Решту весілля Марина та Роман провели разом. А уже через три місяці, подруга Марини була сама свідком на її весіллі з Романом.

Після цього Марина і справді перестала вірити у будь-які поговірки, та те, що різниця у віці якесь має значення.

А ваша яка думка шановні наші читачі? З нетерпінням жду ваших коментарів  та своїх історій у нашій групі чи по адресу електронної пошти: [email protected]

Ваша, Віра Лісова.

You cannot copy content of this page