Мати любила лише старшого сина, усіляко йому догоджала і потурала усім примхам. А про молодшого згадала тільки тоді, коли той успіху досягнув і гроші став заробляти

У Віктора і Гліба різниця у віці була всього 2 роки. Старший Віктор завжди був найулюбленішим сином у матері, а ось батько більше приділяв уваги молодшому. Мати завжди балувала Віктора, а ось Глібу навпаки ставилася не дуже.

Коли старшому синові виповнилося 10 років, батьки розлучилися. Батько не кинув сім’ю і завжди допомагав їм: він справно давав грошей на дітей і у вільний час завжди брав їх з собою на риболовлю чи просто на атракціони. Вітя звик, що мама пробачає йому всі витівки і робив, що хотів. Тому він не любив спілкуватися з батьком, адже той лаяв його за провини. Джерело

А коли Віті виповнилося 15, то він взагалі відмовився бачитися з батьком. Гліб же навпаки був радий зустрічам з татом. Мама завжди намагалася дати старшому синові все краще. Вона була впевнена, що той досягне успіхів у житті: стане успішним бізнесменом і на старості вона буде завжди забезпечена.

А ось про молодшого вона була впевнена, що той все своє життя буде працювати на низькооплачуваній роботі. У Гліба з дитинства було багато талантів, але мати вперто їх не помічала і вважала, що він лише витрачає час на всілякі дурниці. Хлопчик дуже добре малював і в спорті був завжди в числі кращих. Гліб з батьком частенько їздили в спортивні зали та займалися різними видами спорту. Але про їх захоплення не говорили матері, щоб вона не відбивала бажання сина розвиватися.

Але коли вона таки дізналася, то просто відправила Гліба жити з батьком, адже син не послухався її заборони. Минуло 15 років з тих пір. Віктор не виправдав надій мами, він толком нічим не займався і сидів удома. Інститут, який вона оплачувала, він так і не закінчив. Він ніде не працював, навіть якщо кудись влаштовувався, то більше місяця там не затримувався.

Гліб же став успішним архітектором і відкрив свою фірму, а у вільний час він професійно займався спортом і тренував юних спортсменів. Він отримав майстра спорту зі східних єдиноборств і частенько брав участь в різних змаганнях. Мати дізнавшись, що Гліб став успішним бізнесменом почала вмовляти його влаштувати Віктора своїм заступником і допомогти йому відкрити свою справу.

Але старший брат не хотів працювати і постійно через нього зривалося багато важливих контрактів. Гліб звільнив брата, він не хотів постійно витягати його з різних колотнеч. Мати перестала остаточно спілкуватися з Глібом і більше з ним ніколи не бачилася. Вона так до старості і прожила удвох з Віктором.