fbpx
Життя

Мене це звісно ображало, і я постійно говорила претензії чоловікові через його маму. Та він все казав, що немає нічого поганого в тому, що я собі накручую, і що мама в нього дуже хороша

Одружилась я з Сергієм 6 років тому. За цей період у нас появилося двоє діток. Спочатку ми жили з його мамою, так як свекра не стало давно, вона жила одна у великому будинку то ми жили з нею.

Свекруха у мене ніколи ніде не працювала. Все життя її забезпечував чоловік Хоча не можу нічого сказати, вона хороша господиня, любить готувати, дивиться за будинком.

Коли появилася перша донечка все було навіть дуже добре. Свекруха готувала, прибирала, сказала щоб я займалась дитиною. А вона всі справи бере на себе.

Через два роки так вийшло що появилась друга донечка. Мені звісно було важко двоє маленьких дітей.

Правда свекруха допомагала, гуляла з старшою могла із молодшою залишитись.

Я вже тоді бачила що до сина Сергія у неї була як сказати опіка надмірна. Мене вона до кухні не допускала.

Та я особо і не ображалася, так як мала дуже багато справ біля дітей. Та вийшло так що ми з чоловіком взяли в кредит квартиру І вирішили жити окремо.

Частину грошей на квартиру дали мої батьки. І тут у нас як кажуть почалось. Свекруха почала приходити в гості майже кожен день.

З постійними перевірками чи у мене прибрано, чи зварено чи її синочок не голодний… Та це все ще нічого, пізніше пішли претензії що я неправильно виховую дітей.

Ніби я їх погано одягаю, недобре годую. І взагалі я дуже погана господиня, дружина і мама теж така собі…

Мене це звісно ображало, і я постійно говорила претензії чоловікові через його маму. Та він все казав що немає нічого поганого в тому, що я собі накручую, і що мама в нього дуже хороша.

Одного разу він сказав що мені потрібно можливо прислухатись до порад його мами мене це дуже образило і ми з ним сильно посварились, на що він зібрав речі і пішов до свекрухи.

Я знайшла заробіток онлайн, звісно помагають батьки, стараюсь якось крутитись, щоб мої діти мали все необхідне. Та свекруха на цьому не зупинилася.

Читайте також: Сказати, що я здивований це нічого не сказати, адже я думав їй всього вистачає. Нещодавно дізнаюсь від неї, що хоче розійтись

Одного вечора вона прийшла і почала мені погрожувати що звернеться до служби опіки щоб забрати дітей, адже я погана мама і не виховую дітей належним чином.

Чоловік трохи поживши окремо зі своєю мамою, зрозумів що дійсно вона забагато собі дозволяє. І вже хоче повернутись просить вибачення.

А я ще дуже зла на нього, не знаю чи пробачати боюсь так буде завжди, що на перше місце він буде ставити свою маму а не сім’ю.

А ви як думаєте?

Ви пробачили таке?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page