“Мене вгостив тістечком сам Бог. І насправді, він набагато молодший, ніж всі думають!” – ця притча торкнеться кожного

Хлопчик, років 5, сповнений надії та у передчутті чогось неймовірного, вирішив відправитися на пошуки Бога. Він не хотів у нього щось просити, але бажав познайомитися та пізнати, хто ж такий цей Бог, якого всі так люблять та шанують. Оскільки він знав, що ці пошуки можуть виявитися довгими та виснажливими, то взяв з собою багато смаколиків та соку. Джерело

Через хвилин 15 свого шляху він помітив у парку на лавці самотню сумну жінку. Він підсів до неї та вирішив порадувати її смачним тістечком, яке йому приготувала мама. Вона з радістю взяла його та посміхнулася такою посмішкою, що здавалося вона є чимось більшим, ніж людина.

Хлопчик для того щоб ще раз побачити цю посмішку дав її ще одне тістечко та соку. Її посмішка приносила йому радість та несамовите щастя.

Коли почало вечоріти хлопчик вирішив рушати додому, але перед цим міцно обійняв жінку та побажав її більше таких гарних посмішок.

По поверненню додому мама хлопчика була здивована його незвичному щастю, тому запитала:

– Що сьогодні сталось, що ти сяєш від щастя?

– Мамо, мені здається, я сьогодні вгостив Бога тістечком і знаєш…. У нього така чудова посмішка, що я не втримався і вгостив його ще одним!

Водночас жінка прийшла додому така ж щаслива, як і малий хлопчик, тоді син її запитав: «Ти вперше за останні місяці така щаслива, що сталось?»

– Мене вгостив тістечком сам Бог. І насправді, він набагато молодший, ніж всі думають!