fbpx
Життя

Мій чоловік разом і з моїми грошима, десь подівся, а кредит лишився на мені, я була у безнадії, адже сума дуже велика

Мій чоловік дуже погано відносився до мене. У нас появилась дитина, терпіла я все 4 роки. Тоді вирішила втекти на орендовану квартиру, сил боротися із тиранією чоловіка вже не було.

Обіцяла собі, що більше заміж не вийду. Проте через рік все минуло і закохалася знову.

Так гарно, як Сергій  до мене ще ніхто не залицявся. І я звісно розтанула у його почуттях. Але саме головне у цій історіі він дуже добре відносився до мого сина. Коли його рідний батько навпаки, навіть не згадував. Але заміж я все таки не збиралась виходити, але тут дізналась, що чекаю дитину.

Сергій дізнавшись про дитину зробив мені пропозицію. Я звісно погодилась.

Всі клопоти, а також фінансову частину чоловік взяв на себе. Я була безмежно щаслива, адже в попередньому шлюбі від чоловіка такого не ніколи не було. Думала о це вже пощастило мені з Сергієм.

У нас появилася донечка. Я звісно вся в клопотах про дітей, дім, довго не помічала, що чоловік затримується на роботі. Хоча з дітьми коли був вдома завжди допомагав, та й гроші приносив.

З часом грошей і в дім приносив менше і менше. Та й затримування на роботі кожен день стали мене хвилювати.

Коли я запитувала в чому проблема. Відповідав, що взяв підробіток і готує мені сюрприз.

Я подумала відкладає гроші на квартиру. Жили ми в орендованій. Хоч мої батьки хотіли купити нам однокімнатну квартиру, та Сергій відмовлявся.

Казав я чоловік і буду вирішувати це питання сам. Я звісно вірила йому, і не задавала питань. Я не дуже цікавилась чим займається чоловік. Знала тільки, що працює з автомобілями.

Останнім часом постійно жаліється, про проблеми на роботі, що він хоче розкрутитись але не має грошей.

Читайте також: За тиждень моє життя змінилось, змінилася і я. Людина, яка доторкнулася до душі, тепер закреслювала все хороше, що колись було

Я довго не думаючи, вирішила віддати кошти які батьки дали на квартиру. Він зразу не хотів брати гроші, а пізніше дуже зрадів, пообіцявши, що тепер вийде на вищий рівень, але потрібно взяти ще кредит і оформити на мене, щоб до нього не придирались відповідні органи, я не питайте чому погодилась.

Так ось, пропав мій чоловік і з моїми грошима, а кредит лишився на мені, я була у розпачі адже сума дуже велика.

Сергія я шукала всюди, через знайомих, друзів, про гроші навіть не думала, боялась, щоб з ним все було гаразд.

А виявилось, що з ним все в порядку.

Класика. У нього інша жінка дуже вже давно. Гроші ніхто не підтвердить, що я йому дала, а кредит сама підписала. Така от історія.

Зараз живу в орендованій квартирі. Сплачую кредит. Батькам розказати так і не наважилась. Сказала тільки про розлучення.

І чому мені попадаються такі чоловіки, чи це я винна, не розбираюсь у людях?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page