fbpx

Місяць, в якому нарoдився ваш чоловік – визначає яким буде ваше спільне життя

Місяць, в якому нарoдився ваш чоловік – визначає яким буде ваше спільне життя Перевіримо? Пропонуємо дізнатися, як на вашого обранця вплинув місяць нарoдження. джерело

Січневий чоловік

Особистість великої сили волі, яка зберегла дитячу безпосередність. Ваш партнер надійний, нетерплячий і прямолінійний. Він не вміє брехати.

У січневих хлопців блискучі аналітичні здібності та лідерські якості. Вони віддають перевагу стабільності і спокою. Уникають дратівливих і метушливих людей.

Проявляйте до свого чоловіка більше терпіння, збавте зарозумілість і навчіться прощати його егоїзм. Так, у відносинах з діловими партнерами він стриманий, а ось з вами може посваритися через дрібниці.

читайте також: Все почалось ще задовго до весілля. Чи то Маринка так боялась в сивих дівках засидітись, чи то в Антона духу не вистачило

Лютневий чоловік

Людина-контраст: володіє одночасно сильним і вразливим характером. Він швидко думає і блискавично приймає рішення. Однак постійно стурбований майбутнім.

Лютневі чоловіки одягаються скромно і зі смаком. У спілкуванні вони вперті, відкидають чужі поради. Уміють заробляти непогані гроші.

Знайте, що основні можливості вашого партнера розкриються після 30 років. Сім’я для нього – святиня. Покладайтеся на його чесність.

Березневий чоловік

Він прагне до досконалості і добре розвиненого інтелекту. На поступки йде вкрай рідко, авантюри взагалі на дух не переносить. Критика для нього – ніж в спину, а незаслужений осуд – привід піти на лікaрняний.

Ентузіазм – сильне місце березневого хлопця. У нього величезне прагнення до успіху. У більшості випадків правий, хоча й може наговорити дурниць. Дотримується суворої дисципліни і вимагає її від інших.

У відносинах навряд чи займає лідерську позицію. Але ось в термінових і важливих справах проявляє себе на тверду “5-ку”.

Квітневий чоловік

Виділяється доброзичливістю, старанністю і уважністю до всіх справ. Прагне до бездоганності і рано чи пізно стає справжнім асом.

У відносинах квітневий хлопець поступливий, спокійний і сумлінний. Дружині поступиться в дрібницях, але в серйозному питанні проявить твердість. Не пробачить засаленого фартуха – дуже охайний.

Травневий чоловік

Діє швидко, схоплює суть справи на льоту. Але є проблема: всього одна невелика невдача вганяє його в чорну смугу життя.

Травневі чоловіки мають величезне бажання керувати і робити все на свій розсуд. Не вміють розраховувати свої сили. На власні провали можуть реагувати як з гумором, так і з моторошним цинізмом.

Ці хлопці болісно переносять байдужість до своєї персони. У колег користуються авторитетом, адже їх люблять за товариськість і відданість.

Бережіть гострий язик свого партнера, консерватизм і надмірну тягу до науки.

Червневий чоловік

Йому плювати на громадську думку, він і без неї знає про свою крутизну. Але тут немає ні грама заздрості і злості, зате є дипломатичність, підкованість в психології, ідеальне володіння собою.

На роботі червневий хлопець користується авторитетом. Любить поговорити, володіє живим характером і багато читає.

Не любить чиєїсь опіки і вкрай рідко звертається до лікарів. Жінки цінують його розум і чарівність.

Липневий чоловік

Він спокійний, незворушний і терплячий. Дуже впертий, однак витривалий.

Липневий хлопець помічає найменшу нещирість. Але все одно іноді страждає через власну наївність і довірливість. Світ сприймає по-книжному: ділить його на добрих і злих людей.

У товаристві дружини або друзів шукає впевненість і захищеність. Але часто пропадає на зборах всіляких спільнот, які він сам і організував.

Серпневий чоловік

Зразковий чоловік і відмінний сім’янин, якого може гнівати суща дрібниця. Обожнює дітей і приділяє їм багато уваги.

У спілкуванні серпневий хлопець керується справедливістю і добродушністю. Реалістично мислить і вміє брати відповідальність. Для нього надати користь оточуючим – отримати нові враження та емоції.

Купує тільки гарний одяг: обожнює якісні костюми. Може бути хорошим керівником, адже так невимушено віддавати накази ще треба повчитися. Однак не любить повторювати одне й те саме. Висловлюється конкретно і лаконічно. Цілком довіряє своїй інтуїції.

Вересневий чоловік

Він прагне до головних ролей в спільнотах друзів і близьких. Володіє дипломатичними здібностями, в складних ситуаціях проявляє характер і орієнтований на ідеальний (на його думку) результат.

Вересневий хлопець може бути хорошим керівником і організатором. Він хоч і вкладає в кожну справу масу пристрасті, іноді його обсипають нещирою лестощами. Втім, і благополуччя, і матеріального достатку йому точно судилося домогтися, адже такого інтелектуала ще треба пошукати!

Вільний час проводить біля телевізора і в компанії своїх дітей.

Жовтневий чоловік

Тут вирує суміш розвиненого розуму і потужного скептицизму. Розвинені логіка та інтуїція. На жаль, партнери, які нарoдилися в жовтні, не визнають компроміси і дипломатію.

Зате вони щирі в емоціях, привітні, вірні в дружбі.

Ці хлопці здатні на безкорисливі вчинки, але все одно намагаються отримати вигоду. Вони мислять ясно, до нових ідей ставляться обережно, вміють правильно діяти.

Вони дуже не люблять базікати телефоном. Вибираючи між любов’ю і боргом, вибирають друге.

Листопадовий чоловік

Дипломатія, вдумливість і серйозність в справах – це про нього. Він відповідальний, цінує порядність, ладнає з різними людьми. Однак в суперечках може погарячкувати, не йде на поступки і навіть ображається на них.

У листопадових хлопців кар’єра складається сама, без особливих зусиль. У спілкуванні вони або замкнуті, або товариські і веселі. Просто наступають хвилини, коли їм хочеться побути наодинці з думками. Ніколи не змінюють свої ідеалам, не терплять тиску.

Ваш обранець не схильний до любовних пригод. Він вважає за краще серйозні відносини, цінує спокій в родині. Любить сидіти вдома, не любить роз’їжджати, але своє місто знає краще Google-карт.

Грудневий чоловік

Працьовитий, радо зустрічає нововведення на роботі і зміни в особистому житті. Не схильний відкладати складні завдання на безвік. Більш того, він їх робить швидше за інших.

Ненавидить монотонність і одноманітність. Йому необхідно творче самовираження і високий статус в суспільстві. Хоча змінити професію він зважиться насилу. Далеко не на останньому місці стоїть питання грошей.

У відносинах відрізняється уважністю і стереотипністю. Не хоче, щоб дружина працювала, вважає, що він і сам може забезпечити сім’ю. Діти його обожнюють.

You cannot copy content of this page