fbpx

Молодий місяць 20 вересня – особливий енергетичний день

Молодик – це завжди велика подія в світі астрології. Раз на місяць або, в дуже рідкісних випадках, два рази Місяць оновлює свою енергетику, знову починаючи накопичувати сили.

Прийдешній Молодик буде вельми позитивним і сприятливим, проте він все одно не буде позбавлений деяких стандартних проблем. Головне для кожного з нас в цей непростий день – не піддаватися спокусі нічого не робити. Люди можуть виглядати млявими, але всередині у них продовжують бушувати емоції, так що будьте самими собою, але не без обережності. Імпульсивність зараз вам ні до чого. Позбавляйтеся від стресів якомога швидше в такі періоди.

Особливості Молодика 20 вересня

Молодик пройде під егідою сузір’я Діви. Це прекрасний союз, тому що Діва пропагує неспішність і обережність, що для Молодика є нормальною моделлю поведінки.

Енергетика нового Місяця відмінно поєднується з Дівою, так як обидва вони практично позбавлені деструктивного начала. Дисонансу 20 вересня не буде, так що внутрішня гармонія забезпечена майже всім.

Позитивні сторони Молодика

Цей Молодик відмінно підійде для неспішної роботи, планування справ на майбутнє, відпочинку, самоаналізу, зміцнення ділових відносин. На роботі і в бізнесі краще прислухатися до думки авторитетних людей і висловлювати повагу до тих, хто поруч з вами. 20 вересня важка робота буде даватися легше, ніж зазвичай.

У вас буде шанс вирішити суперечки, знайти точки дотику з тими, з ким раніше цього зробити не вдавалося. Люди будуть спокійніше, ніж зазвичай, тому можна використовувати методи дипломатії в спробах впливу на колег, партнерів або начальство. Також це буде прекрасний час для співбесід перед прийомом на нову роботу.

Читайте також: Чому ніколи не можна спати навпроти дзерказа і чим воно небезпечне в спальні

У кожанні Молодик допоможе абстрагуватися від негативу і знайти заняття, які приносили б задоволення обом сторонам. Спільне планування буде дуже до речі, а також помірна зміна обстановки піде на користь тим парам, які переживають кризові часи. У пошуках кохання краще бути пасивними. Якщо Всесвіту буде завгодно, він сама зведе вас з тими, хто зможе вплинути на ваше життя.

Настрій в цілому буде не самим бойовим. Однак вам можна розраховуватися на те, що люди не стануть вішати на вас щось неприємне з повсякденних справ. Цей день принесе вам, скоріше, спокій, а не бажання бути першими у всьому. Це добре, тому що амбіції будуть тільки заважати вам в Молодик в Знаку Діви.

Негативні сторони Молодика

20 вересня краще не перебувати в місцях великого скупчення людей. Виняток може становити лише робота, тому що зосередженість на ній допоможе уникнути негативних хвиль, що виходять від інших людей. Енергетика людини буде податливою для змін в цей день, так що уникайте будь-якого негативу.

Якщо надумаєте витрачати гроші, то краще робити це в інтернеті, а не напряму. В цілому в цей Молодик краще не витрачатися зовсім, так як покупки можуть не принести вам задоволення, а тільки розчарувати вас. Цей день чудово підійде для пошуку нових джерел доходу, але рішучі дії можуть бути дуже небезпечними, тому що в світі буде переважати обман і лицемірство.

На чесність навіть близьких людей розраховувати не варто, тому не потрібно ображатися на їх слова і дії. Проявіть терпіння і великодушність, щоб вам це потім повернулося в приємному світлі.

Не починайте заняття спортом в цей день. Якщо у вас є бажання виплеснути негатив, побудьте на самоті, подивіться кіно, почитайте книгу, прогуляйтеся. Зайві фізичні навантаження не позбавлять вас від проблем, а, навпаки, додадуть їх.

Секрет успіху 20 вересня буде складатися в правильній оцінці того, що відбувається. Спробуйте спочатку думати, а потім робити, а не навпаки. Незважаючи на невелику лінь цього дня і повільність, краще не втрачати концентрації.

Джерело.

You cannot copy content of this page