Молитва до Грузинської ікони Божої Матері, яка дозволяє вилікувати хвороби і дарує довгоочікуваних дітей

З далеких часів православний народ шанує Богоматір. Християни моляться перед безліччю ікон, і Грузинська ікона Божої Матері – не виняток з правил. Святий образ має важливе значення для православних людей. До її благодатної допомоги вдаються християни з усіх куточків світу, щоб особисто на собі пізнати силу і велику могутність Богородиці.

Історія ікони

Грузинська ікона Божої Матері з’явилася світу в Грузії. Але Персидська Імперія, на чолі з правителем Абассом, підпорядкувала своїй владі землі Грузії і вивезла всі цінні речі, в тому числі й ікону. Святий образ потрапив в полон в 1622 році, він продавався перськими торговцями і переходив з рук в руки.

Святий образ Божої Матері був знайде в 1625 році російським купцем Стефаном Лазарєвим. Йому довелося викласти величезні статки, щоб перенаправити ікону в православний храм, де б нарешті закінчилися гоніння ікони, де її зустріли б з гарячою любов’ю в серці. Він розпорядився помістити святиню в Красногорський Богородицький Монастир, розташований в Архангельській області.

Читайте також: Молитва до святої Марти про здійснення бажання

Незабаром, ікона отримала величезну славу за чудотворні зцілення. Чернець Питирим, що втратив повністю зір і слух, після довгих і щирих молитов перед образом Богородиці повністю зцілився, і знову почав бачити і чути.

Незабаром вся Русь дізналася про чудодійні цілющі здібності Грузинської ікони Божої Матері. Православний народ з усіх куточків країни з’їжджався, щоб помолитися перед святинею і отримати зцілення. Ікону носили по всій країні, щоб люди, нездатні самі відвідати Красногорський Монастир, змогли помолитися і своїми очима побачити священну ікону і відчути благодатну допомогу.

У чому допомагає Грузинський образ

Шановані списки, що розповідають нам про благодатну допомогу Богородиці, зафіксовані в церковних літописах і сказання. В даний час ікона Грузинської Божої Матері не перестає славити ім’я своє чудесами. Перед іконою моляться про зцілення від найтяжчих хвороб:

Чудотворний образ Богоматері допоможе впоратися з різними епідеміями, виразками і всіма хворобами шлунка.

Чудодійна ікона допомагає відновити слух глухому і зір сліпому.

Пресвята Діва сприяє силою своєї в боротьбі з раком, а також позбавляє від нечистої сили.

Але зцілення знаходить не кожен, хто молиться перед іконою Грузинської Богоматері, а лише ті, чиї молитви і прохання були щирими і від щирого серця.

Дата вшанування Грузинської ікони

У 1650 році Митрополитом Никоном була встановлена дата святкування чудотворної Грузинської ікони Божої Матері – 22 серпня . З тих самих пір, щорічно в цей день проводять святкове богослужіння на честь святині.

Молитва перед чудотворною іконою

«Перед тобою схиляємося, о, Велика Заступниця наша, Мати Божа, Богородиця Пресвята! Цариця небесна, почуй благання наші, і не лишай нас без уваги Своєї! Віримо і прославляємо ім’я Твоє! Перед Твоєю молимося і просимо зцілення! Так вохдай нам за гріхи наші і подаруй благословення Своє! Так перед Господом станемо за всі діяння наші нечисті!

Так дай нам сил, зціли душу і тіло наше! Визволи нас від мук і від хвороб земних! Хай буде мир на нашій землі і в країні нашій! Лише перед Твоїм образом молитвам віддаємося і лише Ти здатна нам допомогти! Так досягнемо ми підтримки Твоєї і Твоїх благодіянь! В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа! І на віки віків! Амінь! »

Лише турботлива рука Господа вкриє вас в хвилини страждання і важких випробувань долі. Не соромтеся звертатися до Творця за будь-якою порадою. Адже любов Його не знає меж і Він слухає кожне прохання, що йде від серця. Тому і закликав на допомогу до людей ангелів-хранителів і всіх святих.

Джерело.