fbpx

Дві найсильніші мамині молитви – за доньку і сина

Мами завжди бажають своїм дітям тільки найкращого, роблять все, щоб син чи донька підростали здоровими, успішно навчалися, були добрими, турботливими і працьовитими. Але не варто забувати і про духовну сторону.

Є дві молитви, за доньку і за сина, які можуть прийти на допомогу. У молитві про здоров’я і благополуччя дочки звертаються до Пресвятої Діви, за сина молять Господа Бога.

Читайте ці молитви щиро, від душі, повністю зосереджуючись на кожному слові.

Молитва має величезну силу, особливо мамина молитва, молитва за своє дитя. Слова молитви здатні пом’якшити карму дитини і навіть очистити її, допомогти позбутися хвороби, подолати згубні звички, стати на правильний життєвий шлях.

Читайте також: Молитва до свого янгола-охоронця: захистить від біди та змінить життя на краще

Читайте також: Сильна молитва батьків за своїх дітей

Молитва за доньку

Молю тебе, о Діво Пресвята,  даруй здоров’я донечці моїй.  Ти знаєш, про що душа мріє – Дай в житті їй побільше ясних днів!  Прошу їй щастя, краси, удачі  і багато-багато радісних хвилин.  І нехай вона трохи менше гірко плаче.  І нехай життя щасливо біжить.

А якщо раптом когось ненароком вона образить, злоби не тая, я знаю: буде для неї уроком  cвята строгість і любов Твоя.

І якщо вона по слабкості душевній не відразу шлях свій в житті знайде –  Ти допоможи молитвою щоденною повернути до Тебе душі її політ. Амінь

Молитва за сина

Молю тебе, о милосердний Боже!  Прости мені гріхи мої.  Немає нічого мені ближче і дорожче  Твоєї всепоглинаючої любові.

Не за себе прошу – молю про сина:  Пошли йому достаток і спокій,  нехай стане справжнім він чоловіком, коли увійде в законний вік свій.

Спаси його від заздрості і злоби, за нерозумність суворо не карай. І в цьому світі, грішному, турботою своєю не покидай. Амінь.

Джерело.

Фото ілюстративне.

You cannot copy content of this page