fbpx
Життя

Моя подруга привела дитину на світ від одруженого чоловіка, він від неї відразу ж відвернувся, а вона почала сильно бути залежна від оковитої

Ми з Оксаною навчалися в одному класі. Разом гуляли, дружили весь час.

Батька в неї не було, тому мама виховувала її з сестрою самотужки.

Оксана влюбилася в одруженого чоловіка, їздила з ним часто по готелях, бувало розказувала про пікніки, походи, і час, коли вони проводили вдвох.

Він обіцяв женитися, але на той час, як вона уже була при надії, вона дізналася, що його жінка уже привела другу дитину на світ. 

Тоді уже зрозуміла, що він її обманює, і проводить час тільки для розваги. 

Крім того, той чоловік щей підмовив її на кредит, вона взяла на своє імʼя велику суму грошей, він обіцяв сплачувати, але як тільки дізнався, що Оксана при надії, відразу ж перервав спілкування.

Читайте також: Приїхала до мене подружка, красива дуже і класна як людина. Тут в голову мені приходіть ідея, кажу: -Зареєструйся на сайті, ти така гарна. Хтось у тебе закохається. Знайди собі адекватного і з нормальними цінностями чоловіка

Вона мені жалілася, як важко їй живеться, бо мусіла сплачувати кредит, і вже треба було думати про дитину, яка мала прийти на світ. 

Вдома їй не дуже велося, бо мати і сестра постійно дорікали. Але вже згодом, коли вона привела дитину на світ, ситуація трохи покращилася, бо вже дороги назад не було.

Родина познайомила її  з одним хлопцем, спокійний, одружений не був, і дуже скоро зіграли скромне весілля.

Але видно був не любий їй чоловік, почала прикладалися до чарки.

Згодом трохи спам’яталася, бо дізналася, що знову буде у них дитинка. 

Мені здавалося, у неї життя налагоджується, чоловік допоміг таки погасити кредит, добре ставився до першої її дитини, і дуже чекав на свою донечку.

Але той період, коли Оксана забула через свій стан особливий про чарку минув. Вона стала ховатися, щоб ніхто не бачив і випивала. 

Втратила роботу, бо приходила уже зранку не твереза.

Мати вмовляла її лікуватися, але Оксана все повторювала що не хвора, і якщо захоче, в любий момент перестане прихилятися до оковитої. 

Недавно вона мені написала, що хвора важкої стадії. Плакала, що сама до цього довела свій організм, вона знає, що залишилось їй не багато, дуже жаліє, що не може все виправити.

Бідкається, як без неї житимуть діточки. 

Я не знаю як її розрадити. Шкода людину, життя якої згасає. 

Автор: Mavkа

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page