fbpx
Життя

Моя подруга зустрічається з одруженим чоловіком і твердо вирішила забрати його з сім’ї

З Мариною ми знайомих ще зі школи, разом навчалися, пройшли і вогонь, і воду, як то кажуть. Я її підтримала у найважчий період її життя, але зараз ми вперше за всі роки дружби дуже серйозно посварилися, вже тиждень не розмовляємо.

Марининого чоловіка не стало кілька років тому він невиліковної хвороби. Його довго лікували по закордонах, спустили на це всі сімейні статки, а вони були чималі і Маринка звикла купатися в розкоші. Але дива не сталось, моя подруга залишилася сама з маленьким сином на руках.

Очухувалася вона довго, а я завжди була поряд і підтримувала її.

А зараз підтримати не можу, совість і норми моралі мені не дозволяють.

А все тому, що Марина познайомилася півроку тому з досить успішним, симпатичним чоловіком, який був при гарній посаді і при дружині в додачу. Так так, він був глибоко одруженим, але мою подругу це не зупинило.

Марина твердо вирішила, що має будь-яким чином забезпечити собі і своєму сину безбідне життя. І впевнено крокує до своєї мети – чоловік з бізнесом і при гарній посаді то як джекпот для молодої вдови.

Як я не намагалася її напоумити, все марно. А тут я дізналася, що ця парочка з’їхатися вирішили і жити разом, що він пішов від дружини….

Не стрималася, обізвала подругу, двадцять років дружби коту під хвіст. Не розмовляємо вже тиждень, хоч до цього що на зідзвонювались. Що тепер робити не знаю.

You cannot copy content of this page