Мудра і повчальна Притча, як долати життєві труднощі і випробування, які посилає НАМ життя

Мудра і повчальна  притча про життєві труднощі.Джерело:

Часом життя, щоб випробувати людини, посилає їй одне випробування за іншим, не даючи можливості передихнути. Прочитавши, цю притчу ВИ багато чого зрозумієте.

Жив-був фермер. У нього був осел, який добре служив йому все своє осляче життя.

Одного разу осел з необережності провалився в колодязь і страшно закричав, кличучи на допомогу. Коли фермер прибіг і побачив, що сталося, він, звичайно, дуже засмутився, адже осел був у нього один. Став фермер думати, що ж йому робити.

Читайте також:Що потрібно робити, щоб уникнути конфліктів у СІМ’Ї? Ці 10 заповідей ВАМ у цьому обов’язково допоможуть

Думав-думав і розсудив так: «Осел мій вже старий, своє він майже відслужив. Та й колодязь цей майже висохлий – я давно збирався його зaкoпaти.

Осла мені все одно не витягнути ніяк, так що закопаю я його в колодязі, та й, коли він помре, запаху рoзклaдaння не буде чути. А собі згодом куплю молодого, швидшого і витривалішого осла ».

Взяв фермер лoпaту і став зaкoпувaти колодязь.

Осел, зрозумівши в чому справа, взявся несамовито кричати на своїй ослячій мові. І раптом він замовк. Кинувши в колодязь ще кілька лопат землі, фермер вирішив все ж подивитися, чому осел мовчить. Як же він був вражений тим, що побачив!

Кожну грудку землі, яка падала йому на спину, ослик струшував і підминав під себе ногами. Таким чином він піднімався все вище і вище. Скоро під осликом виявилося так багато землі, що він зміг вистрибнути з колодязя.

У житті кожного з нас буває чимало труднощів. Іноді вони йдуть одні за одними. Але не варто їх сприймати, як спробу життя – «зaкoпaти» ВАС.

Труднoщi – це щаблі. Труднoщi – це досвід. А коли ми набуваємо досвіду, то стаємо на сходинку вище у своєму розвитку.

Як би не було ВАМ важко, які б випробування не посилало ВАМ життя, ніколи не здавайтеся. Наслідуйте досвід ослика: встряхніться і піднімайтеся. Якщо не зупинятися, то можна вибратися навіть з “найглибшого колодязя”.