Ми купили квартиру п’ять років тому, коли у житловому комплексі був побудований тільки один будинок. Повелися на охорону, дитячий садок на території й вигідне розташування будинку. А тепер лікті кусаємо

Життя в новобудові не таке вже й гарне, як про нього розповідають у відділі продажу. Ми з чоловіком в цьому переконалися. Те, що я хочу розповісти – це просто крик моєї душі.

Ми купили квартиру п’ять років тому, коли у житловому комплексі був побудований тільки один будинок. Повелися на охорону комплексу, дитячий садок на території й вигідне розташування будинку, з гарною транспортною розв’язкою.

Дійсно, забудовник спочатку виконував все, що обіцяв, але коли був зданий останній будинок у житловому комплексі й розпродані всі квартири, розпочалося непередбачуване. Охорона з’їхала і забудовник забрав все обладнання: вивіз пропускні пункти й познімав камери відеонагляду. Але не лише в охороні справа.

Після того як не стало охорони, ЖЕК швиденько підняв тарифи. На кожен 1 м кв. додалося ще 3 грн до тої вартості, що була раніше. Це трохи забагато виходить на мою квартиру, але нічого не поробиш, доводиться платити.

Сталося велике непорозуміння між охоронною компанією і мешканцями комплексу. За договором, охорона мала забезпечувати порядок на території комплексу та не пропускати сторонніх. Це виконувалось. Вартість послуг мала підійматися не частіше, ніж один раз на рік і не більше, ніж на 20%.

На початку року тариф підіймався й мешканці до того ставилися з розумінням. Але коли охорона компанія вирішила підняти тариф на 70% наприкінці літа, того вже ніхто не зрозумів. Ніякого пояснення з боку керівника охоронної компанії не було, тому люди відмовилися платити. Через деякий час на дверях під’їздів висіли оголошення, де охоронці повідомили, що з’їдуть, якщо їм не заплатять. Так і з’їхали.

З ЖЕКом вже ніхто стосунки не з’ясував, так і платимо за їхніми тарифами. А створити ОСББ немає охочих.

Тепер, коли немає охорони, у дворі побільшало чужих автомобілів і сторонніх людей. Потрібно більше пильнувати за дітьми на дитячому майданчику. Добре, що хоч дитячий садок працює і комплекс з гарною транспортною розв’язкою.