fbpx

“На фото німфа, а в реальності – бегемот”: Платити за тебе в ресторані не буду, ти товста

Вчора посміхнувся історії першого побачення з форуму «скривджених» чоловіків. Один унікум скаржився, що запросив дівчину з сайту знайомств в ресторан, а вона виявилася не ангелом з фоток, а негарним бегемотом, і без його дозволу замовила собі їжу. А зрозумівши, що продовження не буде, відмовилася платити за себе і втекла.

Цитую: «Познайомився з дівчиною на сайті знайомств, запросив до ресторану. Коли ми з нею зустрілися, вона виявилася набагато ширше, ніж здавалася на фото. Я відразу зрозумів, що це наше перше і останнє побачення, але виду не подав. Вирішив провести побачення до кінця, просто приємно провести час і поговорити. Я замовив десерт і чай.

Поки спілкувався по телефону, чую, вона собі щось замовляє. Посиділи, поспілкувалися годинку, приносять рахунок. Я заплатив за своє замовлення, за неї платити не збирався. Вона сказала, що платити не буде, грошей немає, і пішла в жіночу кімнату, звідки і втекла. У підсумку мені довелося її замовлення оплатити».

Як бридко, що такі індивидуми взагалі існують. Те, що він по ресторанам ходить чай пити це півбіди, а те, що запросивши даму в ресторан, навіть не в змозі оплатити – це жесть. Де ж чоловіча порядність, виховання, щедрість?

Не вразила жінка, відмазку якусь міг би придумати, наприклад, з’явилися термінові справи, на роботу викликали, бабуся захворіла. Ну перестаралася дама з фотошопом, прикрасила злегка дійсність, а раптом вона людина хороша і в ліжку богиня.

Хоча, це урок усім жінкам, так можна і в зовсім в неприємну історію потрапити. Прикиньте, якби він виявився бuдлoстаном, і став би на весь ресторан кричати – Ти чого така жиpна?

Читайте також: Вони познайомилися в інтернеті – вона шукала кохання, він коханку

А в іншому, ну перекусила дама салатом, а цей жлобяра і за це заплатити не зволив. Або вона там голодною повинна була сидіти? Виходить, що якщо дама сподобалася і після буде продовження, то чоловік готовий розщедритися, а якщо вона не дотягла до його ідеалу, то і платити не варто.

Мені здається, це не зовсім по-чоловічому, навіть якби вона виявилася бегемотом і назаказувала б повний стіл, запросив то він. Хіба ні?

Джерело.

You cannot copy content of this page