fbpx

На саме Різдво, Надійка вирішила викинути речі свого Ореста через вікно. Тоді вперше застала його на гарячому зі своєю подружкою, то мало не втратила голову від побаченого. Подружку не зупинило навіть те, що у них є діти, те що село буде гудіти про них

На саме Різдво, Надійка вирішила викинути речі свого Ореста через вікно. Тоді вперше побачила його зі своєю подружкою, то мало не втратила свідомість від побаченого. Вони робили Це.

Надія з чоловіком разом прожили 15 років у щасливому шлюбі. Принаймі, так думала вона. А Орест шукав увесь час собі молодичку. То одну мав, то іншу, одна молоденька, інша старшого віку. Ніяк не міг вгомонитися. Врешті, вирішив скочити у гречку з подружкою своєї дружини, Оксаною. У її очах Орест бачив всі імпульси бажання і згоди.

Орест був щедрим чоловіком, добрим, вмів у житті крутитися та заробляти гроші. Його косичка, (він так називав свою дружину), носила і шубку норкову, і діамантики, і меблі до хати гарні купив.

Оксана заздрила подружці тому дуже хотіла її коханого забрати собі, або хоча б якщо б не забрати його то каші їм у сімʼї наколотити.

Оксана часто жартома питала:

-Оресте, та й нащо ти скільки купуєш Наді, думаєш вона то цінує?

-Та я хочу, щоб моя дружина гарно виглядала. Відповідав Орест.

Слово за слово і Орест незрозумів як незчувся в обіймах Оксани. Оксану не зупинило, те що Надя це її подружка, те що у Ореста є діти, те що все село може гудіти про них, не зупиняло її нічого.

Довго не крутили цей роман. Вже через тиждень Надія спіймала їх на гарячому, не повірила своїм очам. Хто хто а подружка з її чоловіком. В очах світ перевернувся.

Надя всі речі Ореста через вікно відправила, тихо, впевнено:

-Відвали звідси, лиш сказала.

Зібрав Орест свої речі і подався не до Оксани, а жити у стару хату у селі. Бабину хату, о якій ніхто не жив років з 50.

Сказав, Оксані хай і не думає приходити до нього, бо він перед носом двері закриє. Вона розуміла, що нічого уже у неї не вийде, не приходила більше. Та ж навіть вибачення у подруги не попросила.

Так прожив Орест сам 3 роки. Надя насмілилась вперше за 3 роки прийти до Ореста у гості.

Поговорили щиро від душі. Пробачити, зберегти сімʼю- це є велика мудрість. Ніхто у світі не святий та не без гріха.

Автор: Кармен Особлива.

You cannot copy content of this page