fbpx

На жаль то була гірка реальність. Було ще гірше, весілля так і не відмінили, тільки з Арсеном одружилася не вона, а Настя. Ярина не хотіла більше “варитися” в тій брехні тому поїхала на роботу до іншої країни

Наталя Петрівна говорила по телефону з Яриною, та майже наказовим голосом сказала їй, що якщо вона не з’явиться на весіллі сестри, то вона її більше знати не хоче. Ярина говорила матері, що вона дуже сильно ображена адже її зрадила сім’я та кохана людина.

І як її після цього всього посміхатися і вдавати що все добре. Мати продовжувала тиснути на доньку та говорити що вона не була такою егоїсткою.

Ярина відповіла їй, що Настя сама винна. Вона сама робить людям підлості, от і дочекалася бумерангу долі.

“А тебе я більше не хочу бачити і не шукай зустрічі зі мною” – наостанок сказала Ярина Наталі Петрівні. Ще буквально два тижні назад мати для неї була найріднішою найближчою людиною, але все змінила одна ситуація.

Ярина приїхала додому до батьків та з усмішкою на обличчі сказала що вона домовилась про ресторан. Її сестра Настя була незадоволена, та сказала Ярині, що її то не цікаво і вже дістала вона зі своїм весіллям.

Ярина не розуміла, чому Настя так вороже до неї була настроєна.Тут втрутилась мати дівчат і  сказала, що у Насті просто екзамени на носі і вона дуже хвилюється, хоча причина була зовсім в іншому.

Потім вони продовжили розмову про підготовку до весілля Ярини, однак, Настя так і сиділа з похмурим обличчям. Вона жодного слова більше не вимовили.

Коли Ярина повернулася до свого нареченого, вона йому розповіла про дивну поведінку сестри.

Та Арсен відповів тільки, що вона доросла вже і знає як себе поводити, і що коли говорити.

“А про весілля ти при ній мало говори, хто знає, можливо в неї саме зараз негаразди якісь в особистому житті” – сказав наостанок Арсен до Ярини.

Ярина похвалила нареченого і сказала який він розумний.

Через декілька днів вона хотіла поїхати до матері, порадитися з нею ще відносно меню. Перед тим вона не дзвонила, а одразу вирішила приїхати.

Відкривши двері та переступивши поріг вона почула голоси, там була якась розмова.

Вона впізнала голос Насті, вона говорила : ” Чому не я? Адже ти мене любиш, то чому одружуєшся з нею? Через те, що у неї квартира та хороша робота?, чи вона красивіша за мене? Оце вже ні, я набагато гарніша”.

Ярина тим часом тихенько підходила ближче, їй стало цікаво хто той нещасний, який потрапив у таку ситуацію з її сестрою Настею.

Вона зрозуміла що там ще й і матір є, адже вона старалася заспокоїти доньку. Їхня розмова продовжувалась і тут Настя сказала що чекає на появу малюка, а Ярина так і не зможе йому подарувати дитину.

Почувши своє ім’я, дівчина не могла повірити що розмова йде саме про неї, хлопець який там з ними то її наречений Арсен. Настя говорила до нього щоб він не уникав відповідальності що дитина його, а весілля можна не скасовувати, тільки замість Ярини вона вийде за нього заміж.

Тут до кімнати зайшла Ярина, всі різко обернулися і забули про що й говорили, Наталя Петрівна та Арсен намагалися якось пояснити все дівчині, тільки одна Настя стояла та посміхалася.

Вона була задоволена, що нарешті Ярина про все дізналася. Дівчина ледве стримувалась, рідні люди її зрадили, весілля ж мало бути за два тижні.

Ярина обернулася і пішла. Вона мріяла лише про одне, щоб усе це виявилося просто сном, але на жаль то була гірка реальність.

Дальше було ще гірше, весілля так і не відмінили, тільки з Арсеном одружилася не вона, а Настя. Ще й мати їй дзвонила та просила щоб вона прийшла на весілля.

Щоб люди менше говорили, щоб подумали, що вона сама не захотіла бути з Арсеном, а Настя з хлопцем покохали одне одного по-справжньому тому й поженилися.

Ярина не хотіла більше “варитися” в тій брехні тому поїхала на роботу до іншої країни.

Невдовзі там познайомилася з хорошим чоловіком, вийшла заміж та лишилася там жити.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page