fbpx
Життя

На жінку очікував неймовірно неприємний сюрприз. Оксана такого не очікувала, чоловік Вадим, не зміг одразу прийняти хлопчика. Наступного дня Оксана взяла Матвійка до себе на роботу, та й тут без несподіванок не обійшлось

Сусідка моєї хресної Оксана вирішила всиновити дитину, проте її сім’я, а особливо батько прийняти таке рішення дівчини не хотів .

Оксана не відступилась, і у їхній сім’ї появився Матвійко.

Оксана такого не очікувала, чоловік Вадим, не зміг одразу прийняти хлопчика і пожаліє про всиновлення.

Чоловік ніби спеціально уникав спілкування з хлопчиком, адже подруга Оксани заспокоїла її, сказавши, що це нормальна реакція у чоловіка і невдовзі все повинно минути.

Наступного дня Оксана взяла Матвійка до себе на роботу, та й тут без несподіванок не обійшлось.

Начальниці не сподобалося те, що в жінки появилася дитина і вона буде відволікатися часто від роботи.

Тому Оксана запевнила, що проблем не буде, вона влаштує Матвійка до дитячого садочку.

Після цього вони пішли на дитячий майданчик і і там Оксана зустріла свого знайомого Богдана з дочкою і вони майже другу половину дня провели там.

Ввечері, коли прийшов Вадим з роботи, то жінка помітила що він так і не підійшов до хлопчика.

Вона його і прямо запитала, і він відповів, що не зміг прийняти його, зібрав речі та пішов жити, А куди Оксани не догадувались.

А тут в додачу об’явилися так звані батьки Матвійка та почала вимагати в Оксани гроші, за те, щоб вони не забрали хлопчика в неї.

Тож Оксана все-таки зібралася і пішла на квартиру, яку в неї знімала одна жінка, щоб так їй заплатила гроші.

Та крім грошей на жінку очікував неймовірний неприємний сюрприз.

В квартирі з цією жінкою був її Вадим, і як виявилось, він пішов з дому не через Матвія, а через те що хотів бути з нею.

І новина про те що Ліза, яка жила на квартирі разом з Вадимом знаходиться при надії остаточно дала Оксані зрозуміти, що тепер вона справді лишається сама з сином.

Проте думки жінки, про те що в неї можуть забрати сина не полишали її, адже так звані “горе-батьки” це ще ж могли забрати його.

Але несподівано Оксані прийшов на допомогу її батьком, який від самого початку був проти того що вона взяла хлопчика з дитячого будинку.

Він мав зв’язки, і довідався про те, батьки не любили Матвія, ображали його та погано з ним поводились.

Він заспокоїв доньку, тим, що сказав що їм не віддадуть хлопчика ні в якому разі і вона може не переживати.

Через декілька днів жінка з подругами до кафе, щоб відмітити день народження однієї з них.

І там Оксана побачила Лізу, яка вела себе досить неприйнятно, вона підійшла до неї її заспокоїти, і між ними склалася розмова.

І Ліза того сама не розуміючи, розповіла Оксані всю правду, щоб вона насправді з її чоловіком через квартиру, і не знаходиться ні при якій надії, а просто хотіла цим отримувати чоловіка.

Читайте також: Подружка моєї матері, розповіла про свою сусідку. Одного дня 34-річна Наталія повернулася додому раніше, ніж зазвичай. Але жінка навіть не здогадувалась, який сюрприз чекав на неї

Цю розмову почув і Вадим, який приїхав до кафе, після того як йому подзвонила Оксана і сказала, щоб він приїхав і забрав Лізу додому.

Почувши це чоловік, Лізу вигнав геть і вернувся назад до Оксани та сина Матвійка, з яким у нього почали складатися досить хороші батьківські стосунки.

Автор: Нінелія

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page