fbpx
Притчі

Найкраща притча про любов до дня Святого Валентина, завдяки якій ви усвідомите любов і байдужість, радість та гнів

Через притчі ви допоможете усвідомити правду і брехню, любов і байдужість, радість і гнів, важливість навчання та сміливість.

На Землі був острів, на якому зібралися всі духовні цінності. Якось вони помітили, що острів почав йти під воду. Тоді всі цінності сіли на свої кораблі і попливли. На острові залишилася лише Любов. Вона чекала до останнього, але, коли чекати вже стало нічого, вона теж захотіла відплисти з острова.

Тоді вона покликала Багатство і попросилася до нього на корабель, але Багатство відповіло: «На моєму кораблі багато коштовностей і золота, для тебе тут немає місця».

Коли повз пропливав корабель Смутку, вона попросилася до неї, але та їй відповіла: «Вибач, Любов, я настільки сумна, що мені потрібно завжди залишатися на самоті».

Любов побачила корабель Гордості і попросила про допомогу її, але та сказала, що Любов порушить гармонію на її кораблі.

Поруч пропливала Радість, але вона була така зайнята веселощами, що навіть не почула про заклики Любові.

Тоді Любов зовсім зневірилася. Але раптом вона почула голос десь позаду: «Підемо, Любов, я візьму тебе з собою». Любов обернулася і побачила старця. Він довіз її до суші, і, коли старець відплив, Любов спохопилася, адже вона забула запитати його ім’я.

Тоді вона звернулася до Пізнання: – Скажи, Пізнання, хто врятував мене? Хто був цей старець? Пізнання подивилося на Любов: – Це був Час. – Час? – перепитала Любов. – Але чому він врятував мене? Пізнання ще раз глянуло на Любов, потім вдалину, куди поплив старець: – Тому що тільки Час знає, наскільки важлива в житті Любов …

Дуже часто ми підкоряємося  негативним емоціям, не звертаючи уваги на Любов, яка допомагає нам жити і переносити всі негаразди. Давайте завжди будемо рятувати нашу Любов, адже без неї, навіть найбільший острів перестане існувати. Давайте любити один одного завжди, незважаючи ні на що!

З Днем Святого Валентина!!!

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page