Наймудріша притча, яка покаже як невдача може перетворитися в Удачу. Тому варто навчитися бути вдячними за все – як хороше, так і погане

Не все, що на перший погляд виглядає невдачею, дійсно нею є. Можливо, невдача – велике благо для тебе і саме вона рятує тебе від біди, до якої тебе не допустила.

Ми не вміємо вгадувати майбутнє, але у нас є чудова можливість – привернути до себе дійсно хороші події. Не завжди те, що нам здається поганим, є таким. Тому варто навчитися бути вдячними за все – як хороше, так і погане. Ця притча наочно покаже як іноді невдача перетворюється в удачу. Джерело.

Читайте: Лист Ісуса до Нас! Пам’ятаєш, недобра звістка захопила тебе зненацька? Я в той час був біля тебе. Але ти вже вкотре нічого не зрозумів, не заговорив зі Мною

Ішов собі хлопчик дорогою. Світило сонце. Раптом він спіткнувся і впав. Поранив ноги, здер лоб. І тоді хлопчик образився на свого Бога і сказав: «? Який же Ти хранитель, якщо дозволив мені так боляче вдаритися»

І він пішов іншою дорогою. Але хлопчик не знав, що попереду на тій дорозі, де він тільки що впав, лежала oтруйна змія і його чекала смeрть.

Пішов хлопчик іншою дорогою, і раптом почалася гроза. Він прибіг до дерева, щоб сховатися від дощу, але знову впав і вдарився. І знову він сказав Богу: «? Ти не дозволив мені навіть сховатися від дощу, Який же Ти після цього охоронець»

І звернув на третю дорогу. Але не побачив хлопчик як блискавка вдарила в дерево, під яким він хотів сховатися і воно вмить зайнялося полум’ям.

Пішов хлопчик третій дорогою. Він йшов обережно, дивилися під ногою і примовляв: «Не надіюсь я більше на Тебе, Боже, Ти мене не охороняєш, не даєш йти дорогами, які я вибираю».

І раптом знову впав і зламав собі руку. Дикий біль охопив його і зненавидів він свого Бога і сказав: «Не вірю я більше в те, що ти існуєш! Не піду я по дорозі, піду через гори. Не допомагаєш Ти мені, а тільки заважаєш! »Але не знав хлопчик, що третя дорога нікуди не вела, а в кінці вона закінчувалася обривом.

І поліз хлопчик через гори. Було важко і тіло нило, але коли він піднявся на вершину, то з висоти побачив три дороги: і отруйну змію на першій дорозі, і спалене дерево на другий дорозі і обрив на третій дорозі. І зрозумів, що кожен раз Творець рятував його від загuбелі.

З тих пір хлопчик сильно повірив у свого Бога і став довіряти Йому.

Не поспішай нарікати на долю: можливо, вона якраз дуже навіть прихильна до тебе.