fbpx

Наречений втік з церкви разом зі своїм свідком, а заплакана наречена оголосила шoкoваним гостям, що свято не скасовується

Дівчина, що назвалася придуманим ім’ям Кейсі (Casey), дізналася про зраду свого коханого під час дівич-вечора. Вона сиділа з подругами пила шампанське, коли їй прийшло кілька повідомлень з незнайомого номера.

У повідомленнях було кілька селфі нареченого з незнайомкою. Деяким знімкам було кілька місяців, інші були зроблені лише кілька днів тому. Також анонім надіслав Кейсі скріншоти з листуванням її хлопця з цією дівчиною, в яких він пропонував провести разом вихідні і називав її тiло «гарячим». Все це супроводжувалося повідомленням: «Я б не вийшла за нього заміж. А ти?». Джерело.

Кейсі розридалася і показала повідомлення подругам, ті порадили їй зателефонувати нареченому і скасувати весілля. Але наречена вирішила вчинити інакше і помститися зрадникові.

«Я пройшла до вівтаря на ватяних ногах, моя сукня мрії тепер здавалася мені маскарадним костюмом. По моєму обличчю він зрозумів, що щось не так, але уявлення не мав, чого чекати», – розповіла Кейсі. Вона голосно оголосила, що весілля не буде, поклала букет нареченої, дістала телефон і зачитала вголос листування нареченого з коханкою.

Читайте також: Дарина з красивою зачіскою в своєму весільному вбранні була просто чарівна, гості чекали, а коханий приїхав сам, в джинсах і футболці і сухо сказав, що передумав одружуватися

Після цього наречений втік з церкви разом зі своїм свідком. Заплакана Кейсі оголосила шoкoваним гостям, що свято не скасовується, просто замість весілля вони будуть відзначати «свято чесності, бажання знайти справжнє кохання і прагнення слідувати за своїм серцем, навіть якщо воно болить».

Їй поаплодували, а потім всі вирушили на «пeкeльнy вечірку».

You cannot copy content of this page