fbpx

Не встигла Аліна відгуляти своє весілля, як наречений розірвав свідоцтво при всіх. Гості ошелешено дивилися на цей весільний цирк

Руслан взагалі не хотів ніякого весілля. Зібралися би тільки самі рідні у ресторані, а гроші краще б потратили на відпочинок. Чи краще б машину купили собі. Руслік був економний хлопець. Але батьки цього не розуміли.

“Невже, єдиному синові весілля не зробити?”- в один голос говорили вони.

А Аліна, його наречена, точно б не пережила  цього. Адже вона найбільше серед усіх готувалася. Дівчина вважалася першою красунею у їхньому невеликому містечку. То ж те що вона обрала Руслану, хлопцеві підняло самооцінку.

Та вже потім коли вони почали зустрічатися, то Руслан зрозумів, що йому не так аж дуже і пощастило. Аліна виявилося ще тим подарунком. Не жінка, а подарок.

Дівчина була запальна, ревнувала його дуже, та не вміла себе поводити при людях. Хлопцеві часто було соромно за неї. Особливо тоді коли вона ледь зробила неабиякий галас з літньою парою, за краще місце на пляжі.

Руслан вражено мовчав. Він не очікував, подумати не міг, що із милої дівчинки може “вилізти ось таке”. Звісно вони швидко мирилися, однак всередині у хлопця ніби щось надломилося. От і настав день весілля. Зібралося багато гостей, наречена у своїй довжелезній сукні кольору шампань ледь дійшла до залу реєстрації.

Після церемонії, вони виходили на двір і Руслан випадково став на край сукні Аліни. Скільки крику було, ви навіть собі уявити не можете.

Та Руслан їй сказав, що він її просив та говорив, що не треба таке довге. Аліна йому у відповідь сказала: ” Ну так тільки тебе забула спитати, яку мені сукню потрібно було вибрати”. Та обізвала його образливим словом.

Руслан уже не витримав, для нього це було ніби остання капля терпіння. Він вийняв з кишені щойно видане їм свідоцтво про шлюб та розірвав його. Швидко сів у машину та поїхав.

А Аліна повернулася назад та стала в чергу, щоб тепер уже написати та подати заяву на розлучення. Гості які прийшли в цей час ошелешено стояли, від побаченого.

Вони навіть рушити з місця не могли. Адже це найкоротше весілля та шлюб, яке вони бачили.

Аж цілих 15 хвилин.. Від такої любові у Аліни виросли крила.  Що захотілося їй аж стрибнути з парашута.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page