fbpx
Життя

Невістка вже першим поглядом дала мені зрозуміти, що дружньої розмови не буде. Сказала, що вони з сином порадились і хочуть, щоб я переїхала на їхню квартиру однокімнатну, а вони жили в трьох кімнатній, так як там більше повітря, а їй з дитиною потрібен простір. Я настільки була здивована нахабством невістки, що словами не передати

Мені 60, чоловіка давно не стало. У нас дорослий син. Я дуже чекала, щоб він одружився і ось настав цей час. Привів знайомитись з обраницею.

Як виявилось дівчина дуже хороша, розумна, працьовита… Настільки вміє підтримати розмову, що ми з нею зразу стали не як свекруха з невісткою, а скоріше за як дві подруги.

Це я так думала. Розкажу все по порядку.

Сини одружився і я вирішила подарувати йому квартиру. Все життя працювали і всі кошти вкладали в нерухомість.

Подарувавши синові однокімнатну квартиру в центрі міста, вони з невісткою одразу пішли туди жити.

Я завжди поводила себе як сказати, як адекватна свекруха. Ніколи не втручалася в особисте життя сина і невістки.

Могла подзвонити спитати, як справи. І дуже зрідка приїжджала в гості не хотіла заважати молодим.
Сама живу в трьох кімнатній квартирі недалеко від центру.

Квартиру з чоловіком ми придбали дуже давно. Зробили там ремонт. Я так люблю свою квартиру там все нагадує мені про чоловіка, про молодість.

І ось одного дня дзвінок по телефону, син схвильовано розказує, що вони з Оксаною чекають дитину. Я давно чекаю онуків, що дуже зраділа.

Читайте також: Що ж твориться. Під час приготування до весілля, моя подружечка Ілона застала свого нареченого Вітю зі своєю сестрою Олею

Син сказав що невістка звільнилась з роботи, так як не дуже добре себе почуває. На наступний день я вирішила поїхати до них провідати невістку.

Думаю приїду посидимо, поп’ємо чаю поговоримо як подруги. А тут мене чекав сюрприз.

Невістка вже першим поглядом дала мені зрозуміти, що дружньої розмови не буде. Сказала, що вони з сином порадились і хочуть, щоб я переїхала на їхню квартиру однокімнатну, а вони жили в трьох кімнатній, так як там більше повітря, а їй з дитиною потрібен простір.

Я настільки була здивована нахабством невістки, що словами не передати.

Де поділася та мила дівчина розумна з якою завжди було про що поговорити. І тоді я зрозуміла яка вона хитра жінка.

Вона мені настільки дала зрозуміти, що якщо я не поміняюсь житлом то вона настроїть мого сина проти мене, що я і слова не могла сказати.

Поїхавши додому я довго думала і зрозуміла, що мінятись ні в якому разі я не буду і постараюсь сину пояснити причину.

Тим більше вони молоді, у них хороші зарплати вони можуть обміняти квартиру на більшу або взяти кредит, а мені на старості літ хочеться пожити в своїй рідній хаті.

Звісно мені образливо але що ж поробиш потрібно краще вивчати людей.

А як ви б вчинили на моєму місці?

Чи був хтось у схожій ситуації?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page