fbpx

– Ну і матір у мого чоловіка, ти уявляєш! – скаржиться одна з дівчат своїй подрузі на свекруху. Сама того не бажаючи, я підслухала цікаву розмову

Ранок понеділка я вирішила почати з шопінгу: докупити дещо з дрібниць до поїздки на море. Через кілька годин хитань по магазинах я вирішила зробити перерву на каву та вирушила на фудкорт. Там, за доброю традицією, я стала мимовільним слухачем цікавого діалогу між двома дівчатами, які стояли в черзі. Джерело

– Ну і мати у мого чоловіка, ти уявляєш! – скаржиться одна з дівчат своїй подрузі на свою свекруху. – Він попросив у неї грошей в борг, для першого внеску по іпотеці, а вона відмовила! Рідному сину грошей не дала!

– А може у неї немає цих грошей? – запитала її подруга.

– Є! Вона багато років збирала, щоб на пенсії з’їздити в Європу. Але ж Європа може і почекати, а ми вже не можемо чекати, нам розширюватися потрібно! – відповіла перша дівчина.

– Ну да … в борг могла б і дати … Не чужі ж люди, – підтримала її подруга.

Послухала я їх і подумала: правильно їм свекруха гроші не дала. Тому що з таким нахабним підходом не факт, що вона взагалі ці гроші побачила б. А якби і повернули, то ще невідомо коли. Перший внесок по іпотеці – не малі гроші. А якщо у молодої сім’ї їх немає, звідки вони візьмуться через рік, через два, через п’ять, якщо їм треба буде саму іпотеку виплачувати?

Читайте також: – Не треба тобі виходити, – заперечила Оксана. – Ти краще сиди за столом і забавляй весільних гостей. А я зараз повернуся… Та Оксана більше не повернулася. Сусідський хлопець, що через дві години після того, як Оксана вийшла, повертався зі залізничної станції додому, ошелешив Сергія: – Сергію, я бачив, як Оксана сідала в поїзд

А так з’їздить жінка в Європу, виконає свою давню мрію, відпочине. Син з невісткою, звичайно, образяться, але років через п’ять до них, можливо, дійде, де саме вони були неправі. А то якось аж надто часто молодь ігнорує потреби і бажання своїх батьків. Грошей їм дай, квартиру відпиши, з дітьми посидь.

Але ж хтось і справді готовий останнє з себе зняти заради дітей. Тільки ж це не означає, що треба відбирати у батьків останнє, вірно?

You cannot copy content of this page