Няня замінила батьків: Рідна мати poзвaжaється, батько дiвок додому водить, але вимагають тримати язик за зубами

Мені 26 років. Працюю професійною нянечкою. Працюю через агентство. Часто були клієнти тимчасові, але вже більше року працюю тільки з однією сім’єю. Хоча слово «працюю» в повному обсязі не відбиває всього, що відбувається. Доречніше було б використовувати слово «живу». Так, я живу разом зі своїми роботодавцями.

Батька сімейства досить часто немає вдома. Мати теж майже весь день в роз’їздах. Дитина цілий день на мені. Але зараз простіше. Раніше я взагалі ночувала в одній кімнаті разом з дитиною.

Так, мені платять пристойні гроші за те, що я 24 години на добу перебуваю у замовника. У прислуги є свій будиночок на ділянці. Варто визнати, що будиночок для прислуги набагато крутіший того будинку, який є у мене. Немов живу в готелі.

Але є і мінуси. У мене дуже мало вихідних. Хоча в договорі і було зазначено, що один день в тиждень у мене вихідний, але по факту виходить чудово, якщо я відпочиваю хоча б один раз на місяць. Мати настільки сильно не хоче перебувати разом зі своєю дитиною, що іноді може протягом дня і не заходити до нього. Я розумію, якби вона працювала, але ж ні. Нічого подібного! Вона просто живе в кайф.

Я бачу, що дитина мене сприймати за справжню маму, а не свою рідну, біологічну. Хоча яка вона мати? Я бачу ту огиду на обличчі у мамашки, коли вона бере дитину. А той кричить, так як просто не знає «цю тітку». Боїться.

Читайте такою: Приїхав до батьків у гості і на вулиці зустрів свого дорослого сина, про якого і не знав

Маразм почався тоді, коли псевдомамаша вимагала від мене, щоб дитина її любила. Ну точно з головою не товаришує. А може це все через розм’якшення мозку, викликане речовинами порошкоподібної консистенції?

Ще той дурдом, коли матусі немає, а татусь везе в будинок дівчат і розважається з ними всю ніч. Ближче до ранку їх проганяє, а з прислуги вимагає тримати язик за зубами. Приблизно така ж поведінка і у матусі. Коли тата немає вдома, панянки іноді замовляють чоловічий супровід з продовженням. З прислуги також вимагають, щоб тримали язик за зубами.

Іноді хочеться забрати дитину і поїхати до себе в рідну домівку, щоб їх чадо не бачило все це пeкло і вертеп.

Джерело.