fbpx

-О, то це і справді Олег Вікторович якусь молодуху підчепив – подумала жінка.-Оце новина так новина, а Віталій напевно і не знає, що його батько надумав. Подумала сама до себе Оксана

Дивна та досить цікава історія трапилася у сім’ї подруги Віки, доньки моєї сестри. Дівчинка прийшла додому, та сказала матері щоб була у діда, і той розповів що незабаром одружиться.

Віка зі своїм дідусем були великими друзями і він все розповідав своїй онучці. “Оце новина так новина, а Віталій напевно і не знає, що його батько надумав”- подумала сама до себе Оксана.

Її свекор та свекруха вже майже рік як розлучені, і чоловік часто їм говорив, що став жити нормально. Оксана спитала ще в доньки, чи бувало дідусь не говорив хто його наречена.

Та Віка відповіла що ні, проте додала що дідусь дуже змінився: підстригся,  купив собі джинси та чоловічі парфуми.

“О, то це і справді Олег Вікторович якусь молодуху підчепив” – подумала жінка.

Дівчинка побігла гуляти, та попросила матір щоб вона батькові не говорила, адже вона дідові обіцяла що нікому не скаже.

Однак Оксана серйозно про цю новину задумалась.

Адже невдовзі Вікторія має до інституту, який знаходиться недалеко від квартири дідуся.

Вона звісно мала в нього мешкати, від нього на навчанні можна було пішки ходити.

А тепер з появою нової жінки, все може піти не за планом, раптом ця молода жінка не на діда запала, а на його квартиру. Розповісти чоловікові вона не хотіла, бо знала, що як донька дізнається то на неї дуже образиться.

Але буквально через тиждень проблема мовчання, сама собою вирішилась. Віталій увечері прийшов з роботи схвильований.

Оксана звісно спитала його, що трапилось?

“Уявляєш мій батько вирішив знову одружитися, сказав що він з своєю нареченою прийдуть до нас в гості на вихідні” – промовив чоловік.

У неділю Віталій з самого ранку був сам не свій, до то го ж, ще й матір подзвонила.

Він думав, що буде з нею як вона дізнається. Оксана звичайно все-таки накривала на стіл, однак думки в неї були теж неспокійні.

Вже підходило та година, коли мав прийти Олег Вікторович зі своєю нареченою. І справді задзвонив дзвінок в двері і Віталій трішки не хотячи, все ж пішов відкривати двері.

Оксана теж затримала подих, перебуваючи на кухні. Однак коли вона почула веселий сміх то швидко побігла в коридор.

Вона глянула хто там був і аж зойкнула від несподіванки.

Поруч із її свекром Олегом Вікторовичем, стояла струнка з іншою зачіскою навіть іншим виразом обличчя її свекруха Олена Павлівна. А Віталій спочатку навіть і не впізнав свою матір, так вона змінилася.

Його батько міцно тримав її за руку, а матір так ніжно дивилася на батька. Олег Вікторович та Олена Павлівна розповіли дітям, що за період своєї розлуки, вони зрозуміли всі свої помилки і  головне зрозуміли, що все-таки не можуть жити одне без іншого.

У Оксани, Віталія та Вікторії слів не було, вони всі були в захопленні.

Маленьке свято, яке відбулося через декілька днів, вони присвятили  до 45 -річниці свого весілля.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page