fbpx
Життя

Одна сімейна пара розпалася після 5 років шлюбу. З боку вони здавалися цілком собі щасливою родиною, оточуючим складно було взагалі уявити, що у них можуть бути будь-які проблеми в стосунках. А розлучились вони через будильник

Однак видиме благополуччя не означає благополуччя в дійсності. Ні, ніхто в родині не зраджував, ніхто нікого не бив. Просто пара так і не змогла прийти до компромісу в питанні … режиму дня!

Дружина була прихильницею стабільного розпорядку дня. Вона вставала вранці по будильнику не тільки в будні, а й у вихідні, щоб режим не збивався. А чоловік хотів на вихідних відсипатися. Але дружину такий розклад не влаштовував. Вона будила чоловіка з раннього ранку, намагалася всіма можливими способами привчити його до «правильного» режиму. Джерело

Чоловік терпів це роками, але потім його терець увірвався. Він не бачив причини міняти свій звичний спосіб життя заради «тарганів» в голові своєї дружини, і подав на розлучення.

Що ж, я його прекрасно розумію. Я сама дуже люблю поспати, і дуже дратуюся, коли хтось не дає мені спокійно виспатися.

Читайте також: Мого чоловіка нестало. Через півроку після того, розкрили його сейф. Так боляче мені ще не було

Звичайно, стабільний режим має свої плюси. Але є люди, яким реально складно вставати по будильнику, тому вони дозволяють собі добре поспати у вихідні та свята. Інакше їх продуктивність просто впаде нижче плінтуса. Всі люди різні, і не можна когось намагатися перекроїти під себе, під свої режим, особливо якщо мова йде про дорослих людей. Він якось сам здатний розібратися, як йому жити і коли йому спати.

У кожного з нас є свої «таргани» в голові, ми маємо на них право. Але інші люди не зобов’язані їх плекати і підлаштовуватися під них.

You cannot copy content of this page