fbpx

Одного дня Віталій прийшов, довго думав як почати розмову і врешті сказав, що йому потрібно одружитися з іншою, так потрібно для його сім’ї. Юля незнана, що вона побачить справжню ситуацію

Недарма ж кажуть, “довіряй та провіряй”. Юля, три роки назад познайомилася з Віталієм, хлопець видався їй чесним та порядним.

Вони зустрічалися вже майже місяць, і тут одного дня Віталій прийшов, довго думав як почати розмову і  врешті сказав, що йому потрібно одружитися з іншою, так потрібно для його сім’ї.

Та обіцяв Юлі, що повернеться до неї через 3-4 місяці, буде як раніше. Звісно була приголомшена словами коханого, їй не хотілося нікуди його відпускати, тим більше до іншої.

Однак Віталій все-таки зумів переконати Юлю і вона погодилась, а вірніше вибору в неї не було. Та вона вірила своєму коханому, і поганих думок старались не допускати, проте даремно.

Ось минуло вже майже три роки, а чоловік так і не повернувся до неї. Тільки час від часу дзвонить їй, та говорить одні й ті самі обіцянки.

Та й бачились вони за весь цей час, всього декілька разів, і то недовго, переважно в кав’ярнях. Юля вже не знала що їй робити, вона не хотіла втрачати коханого, тому вирішила діяти самостійно.

Вона дізналася з ким одружився її Віталій та де вона працює і вирішила підстерегти ту жінку, щоб поговорити і і в неї дізнатися правду. Так як словам Віталія та всім його клятвам вона уже перестала вірити.

Наступного дня підстерігши суперниця Юля сподівалася що зараз підійде до неї, та все їй розповість, хто вона така і що їй обіцяв Віталік.

Та те, з ким була жінка, Юля не очікувала. Її суперниця йшла не одна, а попереду везла візочок з немовлям.

І Юля зрозуміла, що дійсно Віталій весь цей час обманював її, і покидати ту, як він казав “фіктивну дружину” він зовсім не збирався.

Читайте також: Катерина жила з Богданом більше як десять років разом. З цікавості жінка пішла в робочий кабінет, який був відчиненим і побачила дещо незаконне

Як виявилось, у них уже є і спільна дитина.

І нещодавній дзвінок чоловіка, який і дальше продовжував її обіцяти, що вони невдовзі будуть разом Юлія просто видалила та заблокувала номер Віталія.

Єдине, що залишилося для жінки, це заблокувати свої почуття до коханого, вірніше уже колишнього коханого.

Автор: Нінель. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page