fbpx

Оксана була родом з маленького села на Хмельниччині.Але одного разу коли воно стояло в черзі у місцевому магазині, то почула про те, що її чоловік, який її звинувачував у невірності а сам ходить “наліво”

Оксана була родом з маленького села на Хмельниччині. Сім’я Оксани була небагатою, однак батьки завжди старалися для дівчинки купити нові речі, щоб ніхто в школі її не ображав. Незважаючи на скруту сім’я жила дуже дружно.Та щастя занадто швидко покинуло їхню оселю.

Раптово захворіли її мати і її не стало, а через декілька місяців і батько полинув у небо. Родичів більше таких як не було, то ж дев’ятнадцятирічній Оксані прийшлося їхати у чужі краї. Добре що хоч з оформленням документів її допоміг староста села. На заробітках Оксана важко працювала, переважно по полях.

Заробивши трохи грошей, дівчина повернулася назад до села до пустої батьківської хати. Трохи грошей витратила щоб навести порядок в оселі, а решта залишила на прожиття та на навчання в училищі в районі.

До неї почав залицятися сусідський хлопець, Василь. Він Оксані не дуже подобався, але дівчина розуміла, що їй самій буде важко дальше в житті, і поряд потрібно мати хоч якесь плече. Так вони стали удвох з Василем жити, невдовзі у них появилися діти. І все би було б добре, Василь був добрим та чуйним, крім того, ще й працьовитим, якби не одне але…

Мати Василя дуже незлюбила Оксану, говорила про неї різні гидкі речі синові та постійного його накручувати, та натякати на невірність дружини. Хоча насправді ніяких приводів Оксана і не давала. Проте постійні розмови матері Василеві, дали свій негативний результат.

Чоловік почав потроху заглядати до чарки, із кожним разом все більше і більше. В їхній сім’ї почалися сварки та навіть дійшло до того, що Василь почав розпускати руки до дружини. Та Оксана все терпіла заради дітей. Але одного разу коли воно стояло в черзі у місцевому магазині, то почула про те, що її чоловік, який її звинувачував у невірності сам ходить “наліво”.

Жінка боялася прямо спитати чи правда це чи брехня, адже не знала яка буде його реакція. Тож вирішила сама піти до суперниці, яка до речі жила недалеко від них та поговорити з нею. Та на подвір’ї її зустрів брат тієї жінки та прогнав геть. Жінка повернулася додому, а Василя так і не було, він зовсім не прийшов додому ночувати.

Вона думала і плакала і не знала що їй дальше робити. А зранку удосвіта у двері до них хтось постукав.
І яке здивування було в Оксани, вона побачила брата тієї самої жінки, до якої ходив її чоловік Василь.

Сергій, так звали брата розлучниці, почав вибачатися перед Оксаною та змушений був признатися, що його сестра і справді звабила Василя та сказала, що тепер вони будуть жити разом.

І Сергій за Оксані що він не може більше там лишатися, і попросився жити до жінки. Він признався Оксані, що як тільки її побачив на їхньому подвір’ї то одразу закохався.

Оксана відразу не дуже сприймала Сергія, адже той був від неї молодший аж на цілих 12 років. Однак, його турбота та поміч по господарству сколихнули розбите серце жінки і вона знову повірила в справжні чисті почуття. Тож стали жити Василь з Мар’яною, а Оксана з Сергієм. Перші ж довго не пожили, адже Мар’яна зі своєю легковажною вдачею втекла від Василя до іншого.

А от Оксана та Сергій жили добре та дружно. Я сама задумувалася чи б могла б жити чоловіком, який би був молодший від мене на скільки років?

Цікаво почути вашу думку, можете писати в коментарях, в кого яка різниця з коханими у віці, дуже цікаво буде дізнатися вашої думки.

Автор: Галина Червона. Передрук заборонено.

You cannot copy content of this page