fbpx
Життя

Оксана говорила Івану Васильовичу, що не збирається витрачати на нього час, якщо він не покине свою дружину. Він і дружину покинув, та не очікував, що Оксана його підведе

Мій сусід Леонід Петрович каже що щасливі зі своєю дружиною, і навіть на секунду не може пропустити щоб піти від неї назавжди чи знайти собі когось іншого.

А от його найкращий товариш Іван Васильович закохався у набагато молодшу за себе.

За словами Леоніда Петровича, коли Іван познайомився з Оксанкою, яку він так ніжно називав, у свої 58 років страшенно змінився.

З дружиною Іван Васильович прожив у шлюбі 35 років, мають двох старших синів.

Розповів він своєму другові, що між ними не було близьких стосунків та романтики, та й дружина за ним не дуже й доглядала. От і одного дня на фабрику де працював Іван Васильович прийшла нова співробітниця.

Звали її Оксана Сергіївна, їй було 42 роки. Чоловік як побачив її то відразу “ожив”.

Через кілька днів Івана Васильовича ніхто не міг пізнати: нові джинси, стильна футболка, кросівки.

А з часом всі на фабриці почали обговорювати їхній службовий роман.

Якось мій сусід Леонід Петрович став свідком їхньої розмови розмови.

Жінка говорила Іван Васильовичу, що не збирається витрачати на нього час, якщо він не покине свою дружину. Чоловік пообіцяв що сьогодні увечері це розповість дружині та піде.

Так і зробив, дружина скандалу не влаштовувала, а от діти з цим змиритися не змогли, вони перестали поважати батька та спілкуватися з ним. Однак чоловікові було на той час все рівно, він хотів якнайшвидше бути зі своєю новою коханою разом.

Іван Васильович одружився з  Оксаною і свято вірив що вони будуть щасливі. У жінки не було дітей, і Іван Васильович почав вмовляти кохану про дитину.

Хоч вік уже був не той, але все ж жінці вдалося стати при надії.

Чоловік не тямив себе від щастя, а жінка з кожним днем ставала байдужою та не світилася від щастя. Коли появилася дитина, дівчинка, яку назвали також Оксанкою, то жінка зовсім змарніла.

А через три місяці вона подала на розлучення, зібрала свої валізи, та поїхала в невідомому напрямку, залишивши дитину Іван Васильовичу.

Чоловік не міг повірити в те що відбувається, в нього досі крутились в голові слова Оксани, про те що вона його і не любила і дитини вона також не хотіла.

Тож чоловік залишився сам з немовлям. Кілька разів телефонував колишній дружині просив пробачення, благав дозволити йому повернутися додому.

Однак вона не погодилась та заблокувала його номер.

Читайте також:– Можна запросити тебе на танець? Він стояв в мене за спиною. Здивуванню не було меж. Він явно був здивований моїм рішенням, але не сказав нічого

Сини з ним також не спілкуються, кажуть що в них немає тата. Лише тепер Іван Васильович зрозумів, як багато він втратив.

Єдина розрада то донечка. І час від часу в гості заходить мій сусід Леонід Петрович, щоб підтримати свого друга.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page