Оксана не забуде ніколи те щастя, коли мама на день народження подарувала їй новеньку куртку. Не самошиту, не з чужого плеча. Таку нову – з етикетками. Тато теж «привітав» дочку. Прийшов наступного дня і відібрав і куртку, і останні копійки грошей. Після чого забравши залишки торта пішов

Оксана росла в бідній сім’ї, хоча можна було назвати це сім’єю? Батько вічно пив і підіймав руку на маму. Міг тижнями не з’являтися, де ходив і що робив незрозуміло. Потім повертався додому, якщо вдома знаходив якісь, то копійки, то забирав їх і відлупцювавши дружину знову зникав.

Оксана згадувала, як вона молилася, щоб він не повернувся … щоб він перестав їх мучити. Джерело

Мама крутилася. Як могла. Працювала прибиральницею в школі, ввечері мила підлогу в під’їзді. Оксана дуже соромилася маму, коли вона зустрічалася їй в коридорі школи, то проходила повз, не помічаючи її.

Одягалася вони бідно, мама обшивала дочку, як могла. Але все одно в порівнянні з іншими дітьми виглядала вона бідненько. Напевно, Оксана не забуде ніколи те щастя, коли мама на день народження подарувала їй новеньку куртку. Не самошиту, не з чужого плеча. Таку нову – з етикетками. Тато теж «привітав» дочку. Прийшов наступного дня і відібрав і куртку, і останні копійки грошей. Після чого забравши залишки торта пішов.

Читайте також: Діму і Лізу познайомили друзі – це була любов з першого погляду, така мила, ніжна, тендітна. Друзі на нього співчутливо дивилися. Цих поглядів він не розумів, ка можна не любити ангела? А через два роки шлюбу прозрів

Піти від нього мама боялася, бив він її сильно, пару раз мало не віддала Богу бушу.

Одного разу вдома пролунав тривожний дзвінок – тата більше немає. Напевно, Оксанка ніколи не забуде те відчуття свободи, що відчула. Мама плакала, вона його ще любила.

Минуло кілька років перед тим, як мама перестала здригатися при кожному звуку.

Фото ілюстративне, з вільних джерел