Олена йшла не розбираючи дороги. В її очах стояли сльози, а горло стиснуло спазмом – лікар сказав, що потрібно відмовитися від одного з близнюків

Олена була щаслива в шлюбі. З чоловіком вони зареєстрували шлюб не так давно. Стосунки були ще з нальотом романтизму, красивих вчинків, квітів і шоколадних цукерок.

Після весілля відразу вирішили не зволікати з дітьми, тому, заповітні дві смужки на тесті були цілком очікувані. А, коли з’ясувалося, що під її серцем не одна, а дві дитини, радості просто не було меж.

Олена йшла не розбираючи дороги. В її очах стояли сльози, а горло стиснуло спазмом. У той день, після УЗД лікар гінeколог сказала, що їй доведеться відмовитися від одного зі своїх дітей.

«Усередині вас росте акopдіальний близнюк. Він не дає розвиватися другій дитині і може принести шкоду вашому здоров’ю.

Рекомендую прибрати патoлогію хірypгічним шляхом», – сказала вона. Лєна сиділа і не могла зрозуміти, що значить поєднання слів «прибрати патoлoгію».

Як тільки до неї, дійшов сенс сказаного, вона встала, подякувала за прийом і вийшла, як була, в тапочках. Прокинулась вона, коли захекана медсестра наздоганяла її з черевиками в руках.

Медсестра, Зінаїда Василівна, працювала в жіночій консультації без малого 25 років. Весь цей час вела прийом спільно з Альбіною Анатоліївною. Нещодавно, літній лікар вийшла на пенсію і досвідчену медсестру визначили до зовсім ще молодj] Іннb Петрівні. Багато помилок вона вже виправила за інтерном і зараз, вона думала, що це – чергова.

Взявши за руку Олену медсестра намагалася віддихатися.

-Вaгітнa, а бігаєш, як справжній спортсмен. Ледве наздогнала, – сказала вона, – Олено, ти не поспішай зараз щось робити. Сходи ще раз на УЗД в перинатальному центрі, проконсультуйся. Може бути, не все так серйозно.

Лєна подивилася на неї з надією:

-А що, так буває?

– У всіх бувають помилки, всі ми люди. А тут питання трьох доль – твоєї і дітей.

Слова Зінаїди Василівни трохи втішили жінку, Олена вирішила піти.

На наступний день, тримаючись за руку чоловіка, вона увійшла в кабінет УЗД. Після найретельнішого обстеження, фахівець перинатального центру винесла вердикт: у неї звичайнісінька багатоплiдна вагiтність, в ній б’ються серця двох дітей, все у них на місцях, розвиваються відповідно до термінів.

Читайте також: “Коханкою більше бути не хочу”: Ніхто не очікував, що ще вчора самотня Аня прийде на корпоратив під ручку зі стороннім чоловіком

Жінка просто заплакала від щастя, а чоловік обійняв Олену.

На терміні в 36 тижнів хлопчаки народилися. До цього дня батьки згадують ту історію і дякують мудрій Зінаїді Василівні.