fbpx

Ольга відповіла свому чоловіку, що була у іншого чоловіка, адже свого ніколи немає вдома. Вона розповіла що той чоловік любить її справжньому а не те як він, а ще носить її на руках

Мій троюрідний брат Сергій, вже 15 років у шлюбі. Сім’я у них чудова, виховують красуню донечку. Брат працює не покладаючи рук щоб у їхньої сім’ї все було. Останнім часом і вихідні всі його проходять у роботі.

Дружина та донька були незадоволені цим, проте з часом всі наче уже звикли. Та одні вихідні все ж виявились неробочими, начальство відправили всіх додому. Сергій приїхав додому не повідомивши своїх. Однак, дружини він вдома не застав, була тільки донька з сусідкою.

Він спитав сусідку де його дружина Ольга, а та відповіла там де завжди проводить час у вихідні.

Жінка не хотіла нічого розповідати Сергію, сказала прийде Ольга і сама все йому розкаже. Брат нічого не розуміє, тільки донька підтвердила, що так, вона щосуботи сидить з тіткою Орисею.

Донька хотіла погратися але Сергієві вже було не до ігор, він з нетерпінням чекав коли все ж повернеться його дружина. А в голові собі прокручував, всякі варіанти.

Намагався працювати але в нього не получилось, клавши доньку спати він,  всівся на диван та чекав на Ольгу.

Десь вже за опівночі грюкнули двері двері і жінка зайшла до квартири. Сергій одразу зірвався з дивану на якому задрімав.

І одразу спитався у Ольги де вона була.

А та й відповіла, як де була, звісно у іншого чоловіка, адже свого ніколи немає вдома. Вона розповіла що той чоловік любить її справжньому а не те як він, а ще носить її на руках.

Сергій одразу зніяковів, його хоробрість геть пропала, він почав говорити дружині, як вона так могла, адже у них сім’я та донька. Однак Ольга йому відповіла, щоб вона вже почувається самотньою при живому чоловікові, а він одружений насправді на своїй роботі.

Після цих слів вона пішла до спальні та лягла.  А Сергій так і заснув у вітальні на дивані. Зранку він прокинувся, заглянув в спальню, Ольга ще спала.

Подумавши Сергій вирішив взяти вихідний, так тепер йому робота стала байдужою, адже йому його кохана дружина важливіша. Ольга прокинулась пішла на кухню де вже сидів Сергій та дивився у вікно.

Жінка його спитала про що він думає, він відповів, що звісно думає про її зраду. Ольга зітхнула і пішла взяти свій телефон який стояв на зарядці, принесла Сергієві та включила йому відео якесь.

На відео лунала музика, та декілька жінок у красивих костюмах танцювали. Він одразу не впізнав, але серед тих жінок була його дружина.

Вона на відео виглядала дуже щасливою і танець у неї чудово получався. І тоді аж Сергій розумів, куди пропадала його дружина кожних вихідних.

Із цієї ситуації кожен з них зробив свої висновки.

Ольга нарешті зрозуміла що чоловік і справді її любить. А брат Сергій назавжди усвідомив, що не потрібно ніколи забувати за свою кохану дружину.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page