fbpx

Останні наші дівочі посиденьки мене вкрай здивували. Те, що вона запропонувала Уляні, самотній нашій подрузі, всіх зацікавило

Останні наші дівочі посиденьки мене не аби як здивували. І всі одразу подумали, що Маргарита не при собі. Те, що вона запропонувала Уляні, самотній нашій подрузі, всіх зацікавило. Маргарита почала розповідати та нахвалювати Уляні про свого чоловіка.

А потім її прямо спитала, чи подобається Уляні її чоловік? Уляна здивовано подивилася на Маргариту та й не знала що їй відповісти. Та Маргарита додала, що хоче піти від чоловіка, але перед тим хоче влаштувати його в добрі руки. А Уляна порядна, симпатична і до того ж господиня.

То могла бути ідеальною парою для її чоловіка. Всі дивувалися з слів Маргарити, могли повірити в те що вона говорила. Я, та дівчата подумали що Маргарита когось знайшла. Та вона здивувала нас, сказавши що, просто хоче вже пожити сама, втомилася.

І син уже підріс, поїхав вчитися до університету, тож уже можна пожити для себе. Про те щоб пожити самою Маргарита вже давненько замислилась. Адже одружена вона з Тарасом вже більше 25 років, почуттів чесно і не було, просто повага та звичка. Вони познайомилися, стали зустрічатися а невдовзі хлопець запропонував Маргариті одружитися.

Вона і погодилась адже він був нормальним, порядним гроші звісно заробляв непогані. Але після весілля чоловік постійно пропадав на роботі. Всі хатні обов’язки та дитина лягли на плечі жінки. Насправді Маргарита хотіла подорожувати, відвідати багато країн, а Тарас як виявилося був “домашнім”.

Маргарита більше не хотіла втрачати догороцінного часу та жити так як вона хоче. Прийшовши додому, вона прямо спитала у Тараса, чи йому подобається її подруга Уляна.

Чоловік відповів що так, після цього Маргарити почала ще більше нахвалювати подругу. Вона трішки вагалася, та врешті все розповіла прямо чоловікові. Що вона хоче піти від нього, не тому що він поганий, а просто їй хочеться іншого життя, подорожувати. А щоб він сам не залишився, то вона його хоче звести з своєю самотньою подругою Уляною, їй здається що вони будуть парою.

Тарас одразу здивувався, потім його обурили слова дружини а  на кінець він і зовсім сказав, що нехай забирається і живе собі як хоче. Він знайде собі когось іншого і приведе, то вже її назад не прийме. Та Маргарити не збиралася повертатися, у неї були плани поїхати в Італію до подруги та там знайти роботу.

Вона сказала Тарасові, що буде тільки рада за нього. І справді Маргариті там стало краще жити.

Вона почувалася щасливою, винаймила там житло, познайомилася з новими людьми і вони разом ходять у різні турпоходи, про що вона так давно мріяла. Та додому не забуває дзвонити. Синові дзвонить звісно і невісті, але буває що подзвонить і Тарасові,щоб спитати як його здоров’я та життя.

А подруга Уляна сама їй зателефонувала та чесно розповіла що вони з Тарасом уже живуть разом.
Щоб вона на неї не ображалася, а крім того вона ж їй колись сама пропонувала свого чоловіка. А вони якось зустрілися у парку, розговорилися і обидвоє зрозуміли, шо їм цікаво разом і симпатія також взаємна.

Маргарита почувши це, тільки зраділа, адже те що вона думала то так і сталося. І було легше від тої думки, що Тарас уже не лишиться сам і подруга звісно ж стане нарешті щасливою та люблячою дружиною.

А під кінець розмови Уляна вирішила все-таки спитати у Маргарити чи в неї хтось появився. Та подруга знову здивувала своїми словами, що вона і справді хоче жити сама і їй нікого не потрібно.

Тільки скучає дуже за сином, невісткою та онуками. Після розмови Маргарита сіла на веранді, пила чай з тістечком та думала: ” Як же все добре склалося, І вона нарешті почувається щасливою. Та й колишній чоловік теж з подругою Уляною розпочав нове життя”.

Автор: Нінель

You cannot copy content of this page