fbpx

Переможниця “Холостяка” Іванна Гончарук розповіла, яке хоче весілля

Співак та композитор Рожден Анусі у фіналі проекту “Холостяк” вибрав Іванну. Дівчина, яка пройшла всі етапи шоу, отримала кільце від артиста, яке символізувало його почуття до неї/

Поки невідомо, як складаються відносини новоспеченої пари. Автори проекту “Холостяк” анонсували, що ця інформація з’явиться у пост-шоу. У той же час Іванна розповіла, про яке вона мріє весілля.

“Статус нареченої – це дуже солодкий період. День весілля проходить дуже швидко і найбільше задоволення ти отримуєш від підготовки.  Я завжди мріяла про тихе, спокійне і маленьке весілля. Не варто забувати, що, в першу чергу, цей день тільки ваш і світ крутиться навколо вашої любові”,– зазначила Іванна.

Читайте також: Свого сина вони знайшли в купі сміття. Стрaшно й подумати що могло статись

Загадкова інформація вже спровокувала чутки в мережі. Прихильники шоу підозрюють, що Іванна може готуватися до весілля. Варто відзначити, що роздуми про вінчання могла спровокувати ніжна фотосесія для глянцю, в якій знялася переможниця проекту “Холостяк”.

Нагадаємо, що за серце Рождена Анусі боролися 26 дівчат, але перемогла у проекті 21-річна Іванна Гончарук з Луцька. Відразу після проекту інша фіналістка шоу Галина заявила, що Роджен виявився таким, як і всі чоловіки.

Джерело

You cannot copy content of this page