“Періодично yтoплeницю бачать місцеві, але вона ніяк не може потрапити додому”: компанія весь вечір була з дівчиною і ніхто нічого дивного не помітив

Он наш будиночок, – крикнула Ганна друзям.

– Підрулюй, – скомандував Сашко.

Машина плавно під’їхала до гостьового будиночка, який був знятий на вихідні. Хлопці планували добре відпочити: насмажити смакоти на багатті, поспівати під гітару і накупатися в озері.

– Розвантажуємося, – знову озвучив найближчі дії Саша. Троє хлопців і дві дівчини швидко впоралися з поклажею. Друзі розподілили між собою кімнати і побігли всією юрбою купатися. Вода була теплою, і хлопці вирішили найближчу годину провести, плаваючи наввипередки до острівця в центрі озера.

– Дивіться, яка дивна дівчина, – раптом сказала Лариса.

Всі обернулися і здивовано дивились на дівчину. Вона стояла нерухомо і вдивлялася кудись у далечінь.

– Не поворухнулася взагалі, я за нею спостерігаю з моменту, як ми сюди прийшли.

– Вона взагалі жива? – реготав Макс.

– Схоже, що ні, – висловився Даня.

– Може покликати її? – раптом запропонувала Аня.

– Може не варто? Раптом місцева ненормальна? Потім не відчепишся.

Друзі не стали чіпати незнайомку, обережно вийшли на берег і попрямували в сторону будиночка. Весь день пройшов за запланованим графіком, на вечір намічалися пісні біля багаття. Після заходу сонця п’ятірка зібралася у дворі, і пролунали звуки гітари.

– Знову вона, – в проміжку між піснями вигукнула Аня.

Незнайомка стояла недалеко від місця дислокації хлопців.

– Так що їй потрібно то?! – не витримав Макс.

– Може запитаємо? – запропонувала Лариса.

На переговори відправили Сашу, з усіх хлопців він був найбільш харизматичним і вмів вивуджувати у дівчат будь-яку інформацію.

– Дарина, проходь. Познайомся: Макс, Аня, Лариса, Даня.

– Хлопці, це Дарина. Зараз вона розповість вам свою історію, дуже цікава.

Виявилося, що нова знайома живе неподалік з батьками. Вона хлопців не переслідувала, просто вони їй нагадали її старшого брата, який минулого літа пoтoнув на озері. Перебуваючи неподалік від компанії, Дарина заново переживала минулі роки. Сестра з братом були дуже дружні і не уявляли, що колись їм доведеться розлучитися.

Сталося все в середині липня. День був спекотним, Дарина з Сергієм провели його на озері. Під вечір вони вирішили ще разок сплавати на острів і назад. Брат часто давав можливість сестрі виграти, і цього разу Дарина відірвалася від Сергія і що є сили гребла до острівця. Вона чула позаду дихання хлопця, але раптом стало тихо. Дівчина обернулася, брата не було.

«Може бути, він вирішив проплисти під водою» – вирішила Дарина і гребла до берега ще швидше. Вибравшись на сушу, дівчина так і не дочекалася Сергія. Як на зло, на березі вже не було нікого з місцевих і Дарина, попірнавшии під водою, не змогла знайти жодних слідів брата. У неї залишалася остання надія, що Сергій пожартував і дивиться за нею звідкись із кущів з протилежного берега.

Шлях назад здався довгим. Нарешті, Дарина вибралася і почала кликати брата, відповіді не послідувало. Тут у дівчини почалася істерика, вона кинулася до батьків. Хлопця шукали кілька днів, але безрезультатно. Іноді уві сні до Дарині приходить брат, він кличе її до себе, і вона дуже боїться одного разу не прокинутися.

Посиденьки хлопців затягнулися надовго, Дарина розвеселилася і з задоволенням підспівувала новим знайомим. Коли дівчина вирушила додому, вся чесна компанія запропонувала її проводити. По дорозі дівчина раптом рвонула в сторону озера і зникла в темряві. Друзі шукали її до світанку, але так і не знайшли слідів дівчини. Вранці хлопці вирішили дійти до будинку Дарини, під час розмови вона пояснила, де живе.

У будинку хтось гримів посудом, і Аня постукала в двері. Відкрив двері молодий хлопець.

– Вітаю. Ми вчора познайомилися з Дариною. Вона від нас вночі пішла. Не підкажете, додому повернулася?

У будинку щось впало і за спиною хлопця з’явилося обличчя жінки.

Читайте також: “Ми пообіцяли кохати одне одного вічно”: Наречена з тoгo cвiту не дає влаштувати життя

– Де ви її бачили? – запитувала мама Дарини.

Хлопці розповіли, що знали. Виявилося, що в той нещасливий день пропав не Сергій, а його сестра. Періодично yтoплeницю бачать місцеві, але вона ніяк не може потрапити додому, весь час зникає десь в районі озера.

Хлопці йшли до будиночка ошелешені розповіддю матері Дарини. Вони всю ніч провели поруч з пoкiйницeю, але навіть не помітили щось незвичайне, крім її постійного смутку по братові.