Перший скандал свекруха закотила ще в пологовому. Потім проблеми продовжились. І ось повертаюсь я одного разу додому і бачу картину: свекруха тримає на руках мою дочку, дитина кричить, чоловік намагається відкрити їй рот, а якийсь тип шахраюватої зовнішності, хоче напоїти немовля якоюсь рідиною!

Спеціально для сайту osoblyva.

Свекруха всі 9 місяців мені натякала, усіляко заводила розмову про шкоду вакцинації. Я тоді особливої уваги не звертала на це. У нас з нею різні погляди були на життя і на ще купу моментів.

У чоловіка мого чимало хронічних болячок, все від мамочкиного «саме пройде, ліки – шкідливо». Тому я вирішила не звертати уваги на її настанови і ставлення до медицини в цілому.

Прямо в пологовому будинку свекруха влаштувала грандіозний скандал: як так я посміла її улюбленій внучці щеплення зробити:

– У жодній країні такого немає! Всі відмовилися від цих отрут! На відпочинок приїжджаєш, наших одразу видно: клеймо на лівому плечі! Та як ти посміла, я відсуджу у тебе дитину!

З пологового будинку її ввічливо попросили піти, що вона і зробила, але не здавалась. Вдома скандали продовжились. Тепер свекруха щодня приїздить до нас аби серйозно поговорити про моє ставлення до дитини зі своїм сином.

І от, як наслідок, чоловік уже підтакує своїй мамі. Аби врятувати ситуацію в родині і уникнути сварок, я взяла його з собою на черговий прийом до педіатра, щось у його голові  тоді відклалось з аргументів фахівця. Але все змінилось з черговим візитом свекрухи:

– Вони за це гроші отримують! Тільки через гроші вам і брешуть все.

І все, чоловік знову зайняв позицію мами. А нещодавно вона видала новий маразм: знайшла людину, яка за певну суму грошей “розпрививить” мою дочку! Розпрививить – так і сказала. І цю надійну людину її порадила давня приятелька, якій можна довіряти. А довіри ця приятелька заслуговує тому, що її невістка заборонила їй підходити до дитини! Це означає, що приятелька все робила правильно!

І от, повертаюсь я одного разу додому і бачу картину: свекруха тримає на руках мою дочку, дитина істерично кричить, чоловік намагається відкрити їй рот, а якийсь тип шахраюватої зовнішності, хоче напоїти немовля якоюсь рідиною!

Що тоді було важко й описати, дитину я відібрала з боєм, ледь її заспокоїла. Свекруха вищала так, що всі сусіди збіглись на цей цирк подивитись. А потім взагалі видала:

– А може, вона і не наша? Сину, ми йдемо робити тест на батьківство!

Чоловік кивнув, як бовдур. Я отетеріло на це дивилася, притискаючи до себе дочку. Свекруха й тут не заспокоїлась: – Експертизу сама оплатиш. Якщо дитина раптом виявиться наша – я особисто поверну тобі гроші.

Оплачувати чергові її маразми я відмовилася. Чоловік героїчно зважився розщедритися. А на той час, поки тест буде робитися, з’їхав до матусі.

Він пішов, а слідом речі зібрала і я. Повернулась з донькою до своєї мами. У результатах тесту я була впевнена на 100%. Чоловік, отримавши папірець, радісно зібрав пожитки у мами і поїхав у наш, точніше вже в свій, будинок.

Читайте також: Чоловік на рибалку з другом поїхав і тут я цього самого друга в супермаркеті зустрічаю. Наступного разу сиджу в засідці, на голові хустку, на очах окуляри темні. З-під окулярів сльози котяться. Виходить мій чоловік з лісу з якоюсь жінкою

Коли зрозумів, що вдома мене немає. вперше за весь час зволив зателефонувати: – Люба, я повернувся. Я так виспався, треба буде через місяць ще до мами з’їздити, погостювати.

Зараз ми розлучаємося. Ось ви запитаєте: «А чим думала, коли заміж виходила? Бачила, який у тебе чоловік буде і яка свекруха.» А в тому то й справа, що не бачила. Свекруха жила в іншому місті, у дочки, і на нас з чоловіком їй було наплювати. А ось як тільки вона дізналася, що скоро буде бабусею, примчала на батьківщину. І зламала до чортової матері шлюб свого сина.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!