Під час прибирання чоловік побачив Коробку, те що він там Знашов його сильно здивувало. Прочитайте, вас також здивує його знахідка

Ця пара прожила разом вже більше 60 років. Про них говорили «не розлий вода». Вони все робили разом. Говорили один з одним про все на світі. Джерело

Тільки один секрет був у жінки всі ці роки. Вона просила чоловіка ніколи не чіпати стару взуттєву коробку, яка лежала на верхній полиці шафи. Всі його питання про цю коробку залишалися без відповіді.

Через деякий час чоловік забув про секрет дружини і більше не згадував про це. Але одного разу жінка сильно захвoріла. Лікарі сказали, що жити їй залишилося недовго.

Чоловікові довелося доглядати за дружиною, самому готувати і прибирати у домі. І під час одного з таких прибирань він натрапив на цю коробку і приніс її до ліжка вмuрaючої дружини. Коли старий відкрив коробку, він побачив, що всередині лежали дві в’язані ляльки та пачка грошей, сумою в 15 000 $.

Читайте також: -Не втішайте мене будь ласка. Я просто жила, – перебила лiкaря Люба. Шкода, що мало. Шкода, що пізно. А в душі – стpашне нiме рuдaння

Він довго не міг повірити своїм очам, а коли прийшов до тями став крuчати на дружину, вимагаючи пояснень.

– Коли ми з тобою тільки одружилися, – почала розповідати дружина, – моя бабуся поділилася зі мною секретом довгого і щасливого шлюбу. Вона сказала, що він полягає у відсутності навіть маленьких суперечок, і порадила кожен раз, коли я буду на тебе сердитися, просто промовчати і зв’язати гачком ляльку.

Це так зворушило старенького, що з його очей полилися сльози. Дружина і правда ніколи не перечила йому, ніколи не кричала і не сперечалася. При цьому в коробці лежали тільки дві ляльки, а це значить, що вона сердилась на нього лише пару раз за довгі 60 років життя. Чоловік не міг передати словами свого щастя.

– Хороша моя, – сказав він, – я ніколи не здогадувався про це, але тепер з ляльками мені все зрозуміло. Але що про гроші? Звідки вони у тебе?

– Аааа, – протягнула жінка, – гроші. Їх я зібрала від продажу всіх інших ляльок.