fbpx

Після медового місяця, гірка реальність постукала у двері жінки. Дізнавшись про те, що Ніну допікає її колишній чоловік, Марко приїхав знову на Україну. І через декілька днів вони удвох повернулася назад до Польщі

Ніна вирішила абсолютно змінити своє життя. Її подружнє життя було далеке від ідеалу. Ніні здавалося що вона вийшла за чоловіка, який і справді нагадував принца на білому коні. Але після медового місяця, гірка реальність постукала у двері жінки.

Максим із лагідного та турботливого перетворився на на жадібного та ледачого. Він зрозумів що батьки Ніни, готові заради доньки на все і і почав вимагати у дружини щоб та переконала батьків, і вони переписали на нього квартиру. Та батьки Ніни бачили наскрізь Максима, і звісно не хотіли цього робити. Чоловік звісно дуже розсердився, і перестав говорити з батьками та навіть з Ніною на деякий час.

А далі відбувалося ще гірше. Фірма батька Ніни збанкрутувала, і вони більше не могли помагати молодій парі фінансами як раніше. А платили вони за забагато чого: комуналку, продукти та навіть одяг. Поведінка та лють Максима ставала ще гіршою.

Тож Ніна не витримала і подала на розлучення. І коли суд прийняв позитивне рішення, на серці жінки аж відлягло. Але що дальше було робити. Не було ні роботи ні грошей, то ж Ніна вирішила поїхати на заробітки до сусідньої Польщі. Там вона попала на ферму одного із польських фермерів. Марко був хоч і строгим хазяїном, однак досить симпатичним.

Тож Ніна одразу в нього закохалася. Марко побачив старання жінки і перевів з важкої роботи у офіс. Ця жінка займалася документацією та паралельно вивчала мову. А ще через деякий час між ним і справді зародилися романтичні почуття. Невдовзі вони почали жити разом, як справжнє подружня пара, хоча не узаконювали стосунки.

Через три роки Ніна відчула велику тугу за Батьківщиною, та за батьками. І захотіла приїхати на Україну і звісно взяти з собою Марка. Чоловік був не проти, любив подорожувати і дивитися на інші країни. Маркові дуже сподобалися мальовничі краєвиди України, люди, та все одно він не хотів залишатися а повернутися додому.

А Ніна навпаки дуже хотіла залишитися вдома. Та як батьки переписали на неї свій бізнес який занепав, жінка вирішила його відновити з нуля. Ця ідея наскільки заполонила її розум, що вона навіть не намагалася зупинити Марка, коли той збирав речі та повернувся назад до Польщі.

У Ніни все стало получатися, вона і справді за той час коли була у Польщі, багато на чого надивилася та набралася досвіду, тож невдовзі її нова фірма стала прибутковою. І тут як не дивно на обрію знову появився її колишній чоловік Максим і став переслідувати жінку та  вимагати якусь долю у бізнесі.

Хоча ніякого права на бізнес він уже не мав, так як вони були офіційно розлучені. Але його і це не зупиняло, він почав приходити до жінки та шантажувати її різними методами. То ж знову життя Ніни в Україні стало нестерпним. Жінка вже й згадала за Марка, намагалася йому зателефонувати, та ніхто слухавку не брав.

Вона вже була майже у відчаї, від того що залишилась сама, і нема кому за неї заступитися та захистити від надокучливого та вимогливого колишнього чоловіка.

Та кохання Марка виявилося сильнішим до Ніни, чим образа на неї. Він все ж цікавився життям жінки, через подругу Ніни, яка працювала і надалі на його фермі із якою жінка тісно спілкувалася.

Тож дізнавшись про те, що Ніну допікає її колишній чоловік, Марко приїхав знову на Україну. Ніна побачивши чоловіка була безмежно рада. Цього разу вона вже не роздумувала, миттю зібрала речі, бізнес швидко продала, бо був один клієнт який хотів його купити.

І через декілька днів вони удвох повернулася назад до Польщі. От така історія Ніни, любі читачки, особливо ті які їздили на заробітки, якщо маєте бажання то поділіться своїми історіями коротко в коментарях, в кого які були. Мені особисто та багатьом іншим читачкам буде дуже цікаво їх теж прочитати.

Автор: Віра Лісова. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page