fbpx

Після того, як я погасив усі борги дружини, вона ганебно пішла до іншого

Познайомилися наприкінці 2016 року, все швидко закрутилося.

Ми познайомилися на сайті знайомств, мені одразу вона сподобалася, почали спілкуватися.

Вона пішла від чоловіка. Сильно переживала розлуку, та й те, що вона пішла, а він залишив її ні з чим, відібрав усе і залишилися лише кредити, які вона повинна була сплатити.

Тут закружляло зустрічі прогулянки, я літав на сьомому небі, восени 2017 року ми з’їхалися і почали жити разом. Вона довго не могла стати при надії.

І ось нам пощастило і диво сталося. Я за цей час змінив роботу, щоби більше заробляти і тягнути сім’ю, а також сплачувати її минулі борги.

Ми розписалися все гаразд. Появився синочок. І ось минув рік, я багато працював, щоб швидше розплатитися з усіма боргами та купити своє житло.

Але восени минулого року став помічати, що вона змінюється. Замикається, живе у телефоні. І ось перед своїм  днем народження у березні я запитав її  прямо:

«Що сталося?». На що вона відповіла, що вона мене розлюбила і їй треба зрозуміти, любить вона мене чи ні.

Я не знав, куди подіти себе. З’їхав жити до батьків, вона залишилася жити на орендованій квартирі.

У квітні вона тишком-нишком подала на розлучення, і нас розвели. Я досі не залишаю спроби повернути сім’ю, люблю її та сина дуже сильно.

Нещодавно у соціальних мережах зі мною хтось зв’язався, я не знаю, хто це та ця людина розповіла всю історію, чому це сталося.

Він розповів, що виявляється, у неї з осені вже був інший і що у них сильне кохання. Вона кинула мене через нього. Хоч у них кохання на відстані і він просить її почекати та й бачаться вони рідко.

Тому я так розумію, чому вона так зробила.

Я люблю її і не знаю, як мені бути, і що робити.

Я не знаю, навіщо тут все пишу це, напевно тому що мені нема з ким поділитися цим, всіх своїх знайомих я втратив заради неї.

І тепер я лишився сам.

You cannot copy content of this page