fbpx

“Після втрати чоловіка, я довгі роки не могла підпустити до себе іншого. А коли закохалася в Михайла, він зник без пояснень”: Життєва історія, яку і в казці не прочитаєш

Я виходила заміж по великому і сильному коханні. Але вийшло так, що чоловіка мого рано не стало, а я залишилася одна виховувати дочку. Але навіть не дивлячись на те, що мені доводилося все робити самій, справлятися з усіма труднощами я не вішала ніс. Весь свій вільний час я намагалася приділити дочкі. Ми досить багато проводили часу разом і намагалися всіляко одна одну підтримати. Нам більше ніхто не був потрібен, нам було дуже добре вдвох.

Я так сильно кохала свого чоловіка, що ще довгий час не пускала в своє серце нікого. Я не вірила, що можна любити по справжньому не один раз, та я й не хотіла нікого більше любити, крім своєї дочки. І ось через багато років, дочка моя виросла і поїхала вчитися в інше місто. І раптом в моєму житті з’явився він, той самий, який відкрив для мене новий світ, світ любові і щастя, яке я вже так давно не відчувала.

У тому світі, який показав мені Міша не було ні смутку, ні сліз, хоча ні, сльози були, але тільки від щастя. Але вийшло так, що Міша жив в іншому місті за багато кілометрів від мене. Наша любов була на відстані, і від цього було дуже важко. Так ми з Мішею спілкувалися кілька років і в один з днів Міша зник. Він перестав виходити зі мною на зв’язок. Він просто зник, пішов не попрощавшись.

Як же мені було важко і боляче, але я так сильно кохала, що просто не могла повірити в те, що Міша ось так просто мене кинув. Я продовжувала чекати, кохати і сподіватися, що він знову з’явиться в моєму житті, але його все не було і не було. Поступово я знову звикла жити одна, але вже з коханням в серці до Міші. Через півроку я випадково зустріла на вулиці старого друга мого чоловіка, Володю.

Після цієї зустрічі Вова став мене запрошувати вечорами на прогулянки і доглядав за мною. Я знала, що Вова вже багато років живить до мене почуття, ще з тих часів, коли мій чоловік був живий. І ось Вова дізнався, з нашої випадкової зустрічі, що я самотня і вирішив спробувати підкорити моє серце. Але ось тільки справа в тому, що моє серце було зайняте, а до Вови я ставилася тільки як до друга.

І він це розумів і не квапив мене, він розумів, що я не зможу так швидко відповісти йому взаємністю. Але Вова не впадав у відчай і зробив мені пропозицію, сказав, що буде мене чекати стільки скільки необхідно, що він мене не залишить ніколи. Звичайно ж, я все розповіла йому про своє кохання до Міші, і те, що він близько року вже не виходить на зв’язок.

І Володя, щоб розставити все на свої місця, вирішив допомогти мені. Він підключив до пошуків Михайла всіх своїх друзів і знайомих, треба сказати Вова був досить таки впливовою людиною. І ось вже через кілька місяців він повідомив мені, що він знайшов мого Мішу, і розповів, що той в лікарні, лікується від дуже важкої хвopоби.

Виявляється, Міша дізнався, що хвopий, у нього виявили лeйкoз, прийняв рішення, що нікого не буде обтяжувати своїми статками, тому і припинив спілкування зі мною.

Мiша не хотів мені завдавати стpaждань, і став боротися зі своєю хвopобою один. Але перед тим як мені все це розповісти Вова їхав у відрядження. А сам їздив до Міші, і тільки після того, як особисто поспілкувався з ним, зрозумів, що мої почуття взаємні, що Міша також сильно мене кохає, як і я його.

Читайте також: “Добряче нaбpaвшись, вирішила я чоловіка нaлякaти, залізла під ліжко. З того дня більше не n’ю я”

І тільки після особистого спілкування з Мішею, Вова мені розповів про все. А через деякий час повіз мене відпочити, сказавши, що купив путівки в санаторій. А сам привіз мене до мого коханого, як же я була щаслива знову побачити Мішу.

І ось через багато років я, зовсім випадково, дізналася, що тоді Вова перевів величезну суму грошей на лікування Міші, і що завдяки цьому ми тепер разом і кохаємо одне одного. Вова ж часто приходить до нас в гості. Ось так я знову змогла полюбити і стати щасливою.

Джерело.

You cannot copy content of this page