Пізно ввечері я стояв біля одного з ресторанів, чекаючи клієнтів. І ось парочка вийшла з дверей і попрямувала до моєї машині. Я її одразу впізнав – це була моя дружина

Я працюю таксистом. Часто доводиться працювати ночами, тому що в цей час більше клієнтів і вищі заробітки. Одного разу годині о 11 вечора я стояв біля одного з ресторанів, чекаючи клієнтів. І ось парочка вийшла з дверей і попрямувала до моєї машині. Я її одразу впізнав – це була моя дружина. Друзі вже не раз говорили, що вона мені зраджує, але я не хотів у це вірити. І тут таке.

Вона не впізнала мене, так як було досить темно, вона була напідпитку, та й в марках машин знається не дуже. Ми поїхали, і всю дорогу вони мило спілкувалися, не звертаючи на мене жодної уваги. Потім моя дружина стала говорити, який він у неї хороший коханець, що він ніжний і ласкавий. Після цього додала, що її чоловік повний дурень і зараз десь таксує по місту.

Я мовчки все це слухав. Коли ми приїхали за адресою, вони попрощалися, поцілували одне одного, і він розплатився зі мною. Потім чоловік вийшов з машини і велів відвезти свою супутницю додому, назвавши мою адресу. Я поїхав, але не на нашу адресу, а в абсолютно протилежний бік.

На щастя, на вулиці було дуже темно і почалася сильна злива, так що моя дружина навіть і не здогадувалася, куди я її везу. Мабуть, її думки були поглинені цим коханцем!

Я виїхав за місто, проїхав ще кілька кілометрів і зупинив машину. «Приїхали!» – сказав я. Вона вийшла, і я швидко закрив за нею двері і заблокував всі замки, щоб вона не змогла знову сісти в салон. У вікно я крикнув її: «Прощавай, дорогенька!». Вона впізнала мене і обімліла. «Прогулятися пішки!» – сказав я і поїхав назавжди з її життя.

Фото ілюстративне з вільних джерел