fbpx
Життя

План у Олега був такий: гарно одягтися, причепуритися, і іти «ловити на живця», як то кажуть. Сам був безробітний, до праці охоти не мав, а от до самотніх жінок так, тож входив у довіру, розказував якісь чуйні байки, і користувався серцями одиноких вовчиць

Олег до роботи ні хисту ні бажання не мав.

Тож вигадав собі план, за яким вдавалося йому побувати у багатьох домівках.

Отож, він гарно одягався, навчився гречності, відточив різні гримаси, які імітували то сум, то захват, то шалену закоханість, і вирушав із дому на своє полювання.

Виходив переважно у вихідні, коли найбільше одинокі жінки любили гуляти, маючи більше часу.

Обирав також місця підходящі, то парки, то сквери біля церков, також уже вивчив, що вряди-годи лавочки біля міського озера бувають зайняті такими панянками.

Спочатку трохи спостерігав, чи бува, не чекає та чи інша дама супутника, і коли переконувався, що вона одна, починав діяти.

Сідав на ту саму лавочку ніби розмовляючи по телефону, говорив голосно, і розігрував сцени різних характерів.

То плакав, ніби жаліючись другу який він самотній. То вигадував, наче-б то його кидає дівчина.

І пускаючи справжню сльозу, починав говорити із жінкою, що «попалася» поруч.

І на превеликий подив, йому часто вдавався цей спектакль одинокого глядача.

Сипав компліменти, жартував, так входив у довіру.

Тоді наступний крок, він вдавав щирий захват, ніби як то випадково можна натрапити на ідеального співбесідника, просив побачитись знову, і так закручувалися чергові романи.

Часто, нічого не підозрюючи, звичайно супутниці погоджувалися на таке спілкування, бо хлопець з виду показував, що всім серцем захоплений ними.

Далі все розвивалося швидко. Перша запальна ніч, і хлопець гарненько влаштовувався собі на стільки часу, скільки виходило.

Бували такі жінки, що уже через тиждень неробства і валяння на дивані розуміли, що толку не буде, і виганяли тюхтія геть.

Читайте також: Маючи бізнес, власний ресторан, магазин і пекарню у селі, Марія все одно була дуже самотня. Перший шлюб розпався, від нього лишилася дитина. Щосили намагаючись знайти супутника, вона заманювала грошима усіх бажаючих у селі, і районі

А бували і інші, що годували, пекли, варили, старалися, щоб любчик був ситий і задоволений.

Але часто-густо він сам довго не затримувався, маючи уже на приміті інше самотнє серце.

І таке буває. Головне, вчасно розуміти наміри отаких любчиків, щоб не попастися.

Автор: Mavka

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page