fbpx
Життя

Пльотки у селі почалися миттєво, як побачили, що порядний ґазда возив “подругу серця” на море закордон, жінці сказав, що ділова поїздка

Іван та Світлана у шлюбі 15 років прожили, довго їм Боженька не давала дітей. Вони переживали, але підтримували один одного. Вважали, що їм під силу пройти це випробовування у любові та повазі. Їх серця люблячі, тому все випробовування лише зміцнить  їх стосунки та навчить більше звертатися до Бога.

Вони їздили по святих місцях, у Зарваниці були, у Погоню їздили молитися, по церквах різних, давали гроші на службу, та випрошували у своїх молитвах ласки та благословіння їх, за появу на світ Божий, дітей.  Тільки тоді Світлана по-справжньому усвідомила як впливає на неї сила молитви. Їй ставало добре та світло на душі.

Через 9 років Боженька благословила цю пару на дар материнства. Перший огляд у спеціаліста пройшов чудесно. Разом  вони поїхали на консультацію, так радісно було бачити, як стукає маленьке сердечко, як усередині в жінці уже є нове життя.

Ось слава Богу, все пройшло легко та щасливо. Донечку назвали Дариною. Вагою 3 500. Здорова та красива.

Світлана знала, що чоловік їй вірний, адже такій любові як у них можна було лише позаздрити білою заздрістю.

Читайте також: Як в такого ангельського личка може бути така темна душа?- Я заклався на тебе. Сказав з порога. -Я знаю. Хочеш про це поговорити? Артем виглядав спантеличено

Хрестини святкували з друзями. Було видно, що новоспечені батьки щасливі. Носили на ручках дитятко. Було відчутно любов.

У селі в  той час пішли “пльотки”, що буцімто, Іван, в час коли Світлана була при надії на 6 місяці, скочив у гречку.

Оцю ж історію розказала Світлана своїм подружкам, а вони рознесли це. Земля кругла, а світ тісний-говорять старенькі люди. Знають, що кажуть.

А історія така, що Іван запросив молоденьку дівчиноньку на море закордон, ну і чого ж їй відмовлятися, коли Іван за все оплачує.

Дійшли чутки і до жінки. Не могла повірити, невже Іван міг так опуститися низько.

Чи варто рятувати цей шлюб?

Чи як то кажуть горбатого… нічого вже не виправить.

Автор: Настя. Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page